Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántatok már meg szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántatok már meg szakítást? Szakítottatok olyannal, akivel jobb lett volna az életetek, mint amilyen most?

Figyelt kérdés

Azért ebben a kategóriában van a kérdésem, mert elsősorban a nagyobb élettapasztalattal rendelkezők válasza érdekelne, de természetesen mindenkiét szívesen fogadom.

Az én történetem röviden annyi, hogy 4 éve párkapcsolatban élek, 21 vagyok. Jól kijövünk egymással, vannak apróbb veszekedések, de az viszonylag elenyésző. Szeretem a párom, jószívű, segítőkész, megbízható és nem utolsó sorban nagyon jó pasi. A probléma az, hogy annyira más utakon járunk, már alig akad közös pont az életünkben. Sajnos az utóbbi időben ritkán találkozunk, de nem érzem hogy ő hiányozna, hanem csak a fizikai kapcsolat.

Annyi biztos, ha vele maradok nyugodt életem lesz, megbízható társam, de lehet ez nekem nem elég.

A szüleim és a legjobb barátnőm szerint is rendes srác, de találhatnék számomra jobbat. Eddig nem érdekelt a véleményük, de kezdem úgy érezni, mindketten találhatnánk olyat, akivel nem ilyen állóvíz lenne a kapcsolatunk.

Elsősorban szívesen hallgatok megbánt szakításokat/nem megbántakat, esetleg az én helyzetem véleményezését. Köszönöm



2015. febr. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

En egy mar haldoklo kapcsolatbol leptem ki tavaly. 6 evig tartott, a parom mar nem szerelemmel szerettem hanem mintha a legjobb baratom vagy csaladtag lett volna. Nekunk sem volt tovabb kozos utunk, masok a celjaink az eletben. En egyszer leultem vele beszelgetni. Kiderult o is hasonloan erez es igy nem volt ertelme folytatni...nem bantam meg de hianyzik. Tudom, h nem lett volna jovonk de sokszor gondolok ra milyen lenne most is vele.

Amit tanacsolnek az az, hogy Te is beszeldgess a paroddal ezekrol amiket leirtal. A kommunikacio nagyon fontos, nem maradhat allovoz az a kapcsolat mert akkor talan fajdalmasabb lesz a vege.

2015. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam szakítani, de nem sikerült. Szerelmes lettem, vagy mi, valaki másba. Nem történt köztünk semmi, de még mindig nem tudtam elfelejteni az illetőt. Komoly kapcsolat ebből nem lehetett volna. Elmondtam a páromnak, aki mindenképpen helyre akarta hozni a dolgokat, ami sikerült is.
2015. febr. 8. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg a szakításaimat. Volt egy olyan, akinél még elgondolkodtam később, hogy mi lett volna, ha mégsem úgy cselekszem, de mégis úgy gondolom, hogy jól tettem, mert nem szenvedtem annyira a hiányától. Megérdemli, hogy olyan társa lehessen, aki igazán szerelmes belé, kár lett volna húzni az időt.
2015. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm pont ilyen helyzetben van... Ő szakított, mert belezúgott egy másik rácba, és rájött, hogy az exével hiába volt minden tökéletes, csak éppen már nem volt belé igazán szerelmes, elmúlt már az a kezdeti lángolás. Te tudod, hogy megéri-e vele maradni, de szerintem találnál olyat, akit ennél jobban fogsz szeretni. :)
2015. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, hogy a szakitast jogosnak ereztem (problemak voltak, aztan masba belezugtam), de utolag x ev tavlatabol tobbszor ereztem ugy, hogy ha az o csaladi korulmenyei (rokonai) masok lettek volna akkor valojaban sokkal jobban jarzam volna vele, mint barmelyik kesobbivel.

Aztan nemreg volt szinten egy szakitasom de pont azert mert vele minden jo, jobb lehetne, de neki mashoz huz a szive.

Ezt is banni fogom, de csak mert akkor szakitottam amikor meg szerelmes voltam.

2015. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szakítottam , majd kiderül, mi lesz. Jelenleg nagyon jól érzem magam, megkönnyebbültem.
2015. febr. 9. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a Hufnágel Pistához mentm volna feleségül...
2015. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi élettapasztalattal rendelkező ember összegyűlt akkor szeretném pofátlanul megkérdezni hogy mit tanácsolnátok mivel tudta volna a kérdező párja fenntartani a közös pontokat és az egész kapcsolatot?
2015. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!