Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már két emberbe egyszerre szerelmesek, vagy akár háromba? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális vonzalomról van szó...
2013. okt. 10. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amiről te irsz annak nincs köze a szerelemhez.
2013. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátság, vagy elidegenedés. Nem tudtunk barátok maradni.
2013. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2013. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
orgia lesz belőle
2013. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne köze? Az elsőt 3 éve nem bírom kiverni a fejemből, és most pontosan ugyanaztt kezdtem el érezni egy másik ember iránt.

Mostmár 2 ember teszi ki minden gondolatomat...

2013. okt. 10. 22:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet, de csak szenvedés... bár tenni nem nagyon tudsz ellene, mert minél jobban próbálsz, annál inkább az ellenkezője sül ki belőle...
2013. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. Nekem volt, hogy egyszerre egy testvérpár tetszett nagyon-nagyon...
2013. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak saját magadat hergeled...Ha szerelmes vagy, nincs +ember. 1 db van.
2013. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelem két ember között létezik,és nem többnél.Amiről te beszélsz az vonzalom,tetszés,fellángolás.
2013. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Valamennyire egyetértek veletek, de szerintem egy fellángolás, vagy vonzalom az nem tart ennyi ideig, és nem ilyen érzés.Úgy értem, egy csomó ember iránt éreztem már nagyon erős vonzalmat, és olyat is, hogy nekem ő kell...ez általàban nálam olyan 2-3 hónapig tart, és mindig tudom, hogy ez csak fellángolás, vagy mi...

Viszont ez a kettő teljesen más. És eddig én sem mondtam volna, hogy ez lehetséges, pont ugyanazon okokból mint amiket a legtöbben mondtok, de most saját magamon tapasztalom meg ezt.

2013. okt. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!