Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolat. Ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat. Ilyen nehéz elfelejteni?

Figyelt kérdés

20 évesen volt először kapcsolatom, igaz, hogy nem tartott sokáig és távkapcsolat is volt. De úgy érzem sose felejtem el úgy. Pedig csinált csúnya dolgokat, szóval nem volt tökéletes. Úgy érzem megkattanok.

Ha valaki gondolja, priviben szívesen beszélgetnék erről.

L


2015. jan. 8. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért érdekelne egy vadidegent az elrontott kapcsolatod?
2015. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem épp elég bajom, amin kattoghat az agyam, így inkább kihagynám.

És igen, az elsőt sohasem fogod elfelejteni.

2015. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz nyugodtan :) en is ilyen helyzetbe voltam
2015. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első szerelemem már 21 éve volt, majd másfél évig tartott, azóta sem tudom elfelejteni, bármikor belemennék vele egy újabb (mostmár csak szeretői) kapcsolatba. Szerintem mindig is imádni fogom, de az élet attól nem állt meg.

36F

2015. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég éltem át az első nagy szerelmi szakításomat. Ha gondolod írj!
2015. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!