Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki olyannal jön össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki olyannal jön össze, akihez "le kell adnia az elvárásaiból", nem tartja vonzónak, abból lehet boldog kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Ha nem az esete, de megfogja a személyisége, akkor beleszerethet, szóval igen. Ha viszont csak azért van vele, mert mégiscsak jobb, mint egyedül, akkor nem.

2015. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig igen. Én mindig is a sportos, vékony lányokat kedveltem, ennek ellenére exem eléggé túlsúlyos volt (163cm-hez 95-100kg), és hiába tartott a szerelem, merthogy szép arca volt és fogott meg a személyisége, fél év után egyszerűen már elmúlt a láng, és egyszerűen nem vonzódtam már hozzá, és hiába próbáltam túltenni magam rajta, hogy szeretem, nem kell ebből nagy ügyet csinálnom, nem sikerült.
2015. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, hogy Női részről igen, de Férfi részről csak időlegesen. Több Nőtől is hallottam már, hogy a kezdetekben egyáltalán nem vonzódott a partneréhez, de megszerette....nehezen hihető, de elfogadom. Úgy gondolom, hogy itt sem arról van szó, hogy egyszer csak megtetszik valakinek a külseje, hanem egy értékrend változáson megy keresztül és amit korábban fontosnak hitt annak már nem tulajdonít olyan nagy jelentőséget.

Saját tapasztalatomból kiindulva, ha egy Nőt nem tartok inspirálónak, nem mozdítja meg a fantáziámat akkor vonzódni sem tudnék hozzá.

37F

2015. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy olyan pasinak, aki a számára vonzó nőknek nem kell, semmi esélye a boldogságra?
2015. febr. 9. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak azért, hogy valakivel kapcsolatba legyél szerintem semmi értelme. Egyrészt elveszed a lehetőséget a másik féltől, hogy találjon valakit aki tényleg vonzódik hozzá és szívből szereti,másrészt saját magaddal is kiszúrsz,mert olyan dolgot csinálsz amihez nincs is igazából kedved!!!

37F

2015. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. Rengeteg nő írja itt is, hogy a mackós férfiakat szereti, akin van szőr, aki igazán férfias. Lehet, hogy a te álomnőd pont Rád vágyik, te leszel számára a Tökéletes, a legjobb. De azt is vedd figyelembe, hogy ha neked esetleg pl. a modellek jönnek be, más is lesz az utcán, aki megfoghat téged, amolyan "szerelem első látásra". Ne félj tőle, csak azért, mert nem úgy néz ki, mint ahogy azt te elképzelted. Lehet, hogy az a nő, aki mellett le fogod élni az életed nem úgy néz ki, mint amit te megálmodtál megadnak.
2015. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a következtetés. Ha elsőre nem is jössz be az ilyen nőknek, de sikerül őket elvarázsolnod a dumáddal, akkor bizony beléd zúghatnak és máris nem számít, hogy hogy nézel ki.
2015. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak nincs értelme, hogy azért legyél együtt valakivel, hogy ne legyél egyedül, és nem azért, mert őt akarod.
2015. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!