Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban hiányzik a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban hiányzik a szerelem mint a szex. Más is van így? 21/L

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt részem komoly kapcsolatban. Meg mostanság az a szokás, hogy összefekszenek az első randik valamelyikén. Nekem hiányzik a várakozás, az izgalom, valami kis udvarlás...
2015. febr. 9. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. nekem az az odaadó szeretet hiányzik, a támogatás, a biztonság :/ 24/F
2015. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)

angyal vagy

F/19

2015. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

is-is

Egyik sem hiányzik jobban mint a másik.

A sok sok várakozás az azért nem jön be, meg a kéretés meg ilyenek.

Némi udvarlás okés de azért vannak határok.

2015. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Pillanatnyilag a szex nem hiányzik,de nem is szerelmet mondanék. Nem maga az érzés hiányzik,hanem az,hogy legyen valaki,akivel.
2015. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.

Nem szeretem elsietni a dolgokat, inkább szeretem megismerni a másikat.

Sokkal nagyobb úgy a kötödés és a testi kapcsolat, hogy a két fél igazán ismeri egymást.

Sajnos a mai rohanó világban mindenkinek gyorsan kell minden és ha valaki lassabban akarja az már nem jó, majdhogynem elítélendő.


27/F

2015. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt tapasztaltam, hogy a lányok többsége is az első benyomások alapján dönt, nem is érdekli, ha a srác lassabban akar haladni, vagy szeretne kicsit udvarolgatni, ha elsőre nem jön be, akkor zömmel kapásból elküldik, esélyt sem adva arra, hogy később esetleg kialakulhasson valami. Szeretek beszélgetni másokkal, virágot vinni, ha ott az idő, hogy ez már esedékes, bókolni, finoman megérinteni a leányzót stb., csak az a kár, hogy ezt nagyon kevés emberrel tudom "gyakorolni".
2015. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik, de nehéz megfelelő lányt találni.. 23F
2015. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!