Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnem el?

Figyelt kérdés
Ezelott harom honapja megismerkedtem egy fiuval, minden szep es jo volt ossze is jottunk de kozben talalt maganak valaki mast masfel honap utan. Azutan nekem nem sikerult kivernem a fejembol, nagyon beleszerettem.

2015. febr. 9. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Ha ő "kiszeretett" belőled (ha egyáltalán szeretett Téged) akkor nála már nincs esélyed. Egyszerűen vond el a figyelmed róla, töröld le mindenhonnan és keress mást.
2015. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lefoglalod magad
2015. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Forró tejcsi vagy kakaó segít.
2015. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van most csak az a gáz, hogy egy osztályba járunk, minden nap látom, így az esélye annak, hogy kiverjem a fejemből egyenlő a nullával. Ismerős az érzés.:( Én próbálom kerülni őt és vele kapcsolatban minden dolgot/történést. Sajnos nem lehet mást tenni csak azt amit az előttem szólók írtak... Nézz sok filmet (DE NE ROMANTIKUSAT!!)kezd el egy sorozatot vagy legyél többet azokkal akik felvidítanak. Idővel jobb lesz (bár ez még nálam se következett be:/) KITARTÁS!!
2015. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat :)
2015. febr. 9. 19:38
 6/8 anonim válasza:
Gyere járj velem és majd aztán te fogsz ejteni egy fiút nem fordítva ;D
2015. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert az ugy megy :D
2015. febr. 9. 19:51
 8/8 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele és kérdezd meg tőle, hogy miért lett ilyen gyorsan túl rajtad és aztán beszéld meg vele ,hogy legyetek csak barátok.
2015. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!