Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el életem szerelmét örökre?

Figyelt kérdés

#szerelem #egyedül #múlt #emlék #hiány #felejtés #Életemszerelme #nagyonhiányzik #szomorúlány
2015. jan. 10. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

jaj jaj jaj jaj 14 évesen élete szerelme


majd 83 évesen, visszagondolva a párod temetésén tedd fel ugyanezt a kérdést

2015. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Írj privit és segítek:)
2015. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
#2 Attól, hogy perverz dolgokról akarsz a kérdezővel dumálni, még nem fogja elfelejteni élete szerelmét. :D
2015. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
3#: minden ember magából indul ki;) 16 éves lány vagyok, szerintem inkább süllyedj el:))
2015. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért kellene elfelejtened??? Milyen kapcsolatban vagytok?
2015. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem potolhatatlan, meg ha nem is erzed igy.

Majd lesz olyan aki elfeledteti veled, de nem muszaj parkapcsolat, ha nem vagy tul rajta.


Foglalkozz magaddal, epitsd a jovodet.


Idovel azon fogod eszrevenni magad, hogy mar nem is erdekel ugy, meg ha eszedbe is fog jutni (sajnos az emlekezetedbol orokre nem fogod tudni kitorolni, ha valaki tud erre praktikat, irjon batran), de tovabb tudsz lepni es jutni rajta, hogy mar nem o fogja kitenni a mindennapjaidat es mar semleges szemely marad.


En is azt hittem egy fiurol, akit nagyon szerettem, hogy eletem szerelme, de erre csak kesobb jottem ra, hogy meg o is potolhato, igy nem az volt.


A neten sok hasznos tanacsot tudsz elolvasni errol a google-ben a szakitasokkal kapcs, hogyan juss tul rajta, stb.


A legojbb mod a felejtesre, konnyebben tuljutasra, ha teljesen megszakitod vele a kapcsolatot mindenhogy es tobbet nem talalkozol vele, nem is hallasz rola tobbet es o sem rolad.


Tapasztalat, nekem bevalt. :)


Sok sikert!


Udv.

2015. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
#4 Én pedig 18 éves lány vagyok, és csak annyiból gondoltam, hogy perverz dolgokról akarsz beszélgetni, mert... mert hát hogy is mondjam, a gyakorin vagyunk. :D
2015. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
#7: Igazad van, bocsánat, hogy így leteremtettelek.:)
2015. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja ez emberfuggo, hogy ki mennyire tudja tultenni magat dolgokon, mennyire ragaszkodo tipus.

Igaz nem konnyu, beletelhet tobb idobe is (ez is tobb mindentol fugg, a kapcsolattol, stb.) de idovel jobb lesz.


Nekem azt is tanacsoltak, hogy ha faj valami engedjem, hogy fajjon. Megha ujra atis eli az ember a fajdalmat, kesobb tompulni fog.


Egyfajta gyaszfolyamat, amin tul kell esni, de idovel jobb lesz.

2015. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ELőbb elfogd felejteni, mint gondolod :)
2015. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!