Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srác miattatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác miattatok utazna kb.400 km-t oda-vissza egy nap alatt, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, számomra nem lenne teher, sőt, örömmel utaznék, ha csak egy fél órára láthatom is az illetőt, akkor is jó, és akkor sem számítana, hogy esetleg rámegy az egész napom. Ti ezt hogyan fogadnátok, ez jelentene számotokra valami pluszt? Csak mert találkozni fogunk egy lánnyal, akit régről ismerek, egyszer már találkoztunk, de az nem most volt, és most kifejezetten miatta mennék, csak azt mondtam neki, hogy lenne ott dolgom, mert azt nem akartam vele így közölni, hogy csakis miatta mennék, nehogy ez így sok legyen, eléggé gátlásos típus. Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 9. 20:53
 1/9 anonim válasza:
100%
Hogy jelentene-e valami pluszt? Nekem anno az exem azt találta mondani egy borongós szombati délelőttön, kb. 2 hónap járás után, hogy ha esik az eső, akkor nem biztos, hogy lesz kedve meglátogatni aznap... ez az utazás összesen 2 perc sétát és fél óra buszozást vett volna el az életéből... akkor már 14. napja dolgoztam napi 14 órákat, neki pedig épp szabadnapja volt, úgyhogy képzelheted...
2015. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen örülnék neki, hiszen ebből le tudom szűrni, hogy fontos vagyok számára. :)
2015. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és ezt amúgy minden lány értékelné - mármint persze ha ő is kedveli az adott srácot, esetleg még picit többet is érez iránta? Vagy van, aki akkor is közönyösen tudomásul venné, és nem jelentene neki semmit?
2015. febr. 9. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki,de nekem mondhatnád,hogy miattam.Valamiért jobban bejön mint az,hogy pont erre volt dolgom:)
2015. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én nkm kvara nm ertekelte bar lehet a csajjal volt a gond neten ismertem meg... ugy jofejnek tunt ...gondoltam elmegyek hozza 190 km re volt :) es hat eloszor else hitte es hogy ö ezt nm gondolta komolyan... megmind1 mst nm irom le ide mind :)
2015. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: Tudom, és ott a helyszínen el is fogom neki mondani, hogy csak miatta utaztam el, csak elég félénk volt, amikor először találkoztunk, ráadásul utána azt hittem, hogy biztosan csalódást okoztam neki, és eltávolodtunk egymástól, aztán kezdtem neki megint írogatni, és a végén felvetettem neki, hogy találkozzunk megint. De őszintén szólva kicsit tartottam attól, hogy nem jönne el, ezért írtam neki azt, hogy van arra dolgom.
2015. febr. 9. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
ettől azért ne várj csodát, én se vártam
2015. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szandra87 ***** válasza:
Az első barátom anno 300km-t utazott miattam, ill. én is miatta, számunkra ez nem volt kérdés. Az eredménye egy 4,5 éves kapcsolat lett. Drukkolok!
2015. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok,habár 150 km-es körzetben maradtam mindig is,de örülnék,ha valaki ezt megtenné értem.
2015. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!