Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Nagyon fel háborodnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nagyon fel háborodnátok, ha egy srác miattatok "balhézna" egy szorakozó helyen? Jogos a lány felháborodása ezen esetben? (Nagyon tanulságos kis történet csajoknak)

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a srác szeret. Régen ismeritek egymást, de te nem igazán táplálsz iránta mélyebb érzelmeket (igaz, vele mentél ebbe a buliba).... (E/1-re váltok).. Az adott buliba táncolt a lány egy sráccal. A srácot látásból ismerem + van egy-két haverja akivel jóban vagyok. Az egyik haverjától megkérdeztem hogy mit akar a lánytól, akivel táncol:? Vállasz: "Tőle? Csak meg akarja dugni, hamár ennyi idöt rá pazarolt" Persze kiakadtam: Valami ürüggyel barátságosan, feltünés nélkül levállasztottam a srácot. Kimentünk és ahol nem látta senki, elmagyaráztam ,hogy vegyen vissza vele (az adott lányal) kapcsolatban....))) Talán 2x vagy 3x meglöktem (nem ütöttem), és kitettem az adott szorakozó helyről.)) Másnap mit kaptam: Agresszív vagyok és minösíthetetlenül viselkedtem. Jogos a lány felháborodása?
2013. aug. 22. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos hogy így bánsz egy sráccal aki nagy bátran felkért egy lányt és ki tudja mit akarhatott? Lehet hogy csak táncolni. Hogy testi fenyegetést teszel rajta? Hmmm.
2013. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jogos is,mert én is kicsit kínosan érezném magam,hogy kb gyakorlatilag én vagyok a konfliktus forrása és ez az egész átvitt értelemben ugyan,de az én hibám. Viszont nem jogos,mert végülis te csak őt védted,igaz,lehet,hogy jobban jársz,ha nem ütöd bele az orrod.


Figyelj,döntsd el te,hogy megérte-e. Ha úgy érzed most is,hogy meg kellett tenned,és nem bánod,akkor meg nincs mit agyalni tovább rajta,bárhogy reagált is a lány

2013. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem mondani hogy a srác sem egy nyeretlen 10 éves. Elég komoly multja van MMA és Krav-Maga területén. És velem ellentétben, már volt büntetve testisértésért.
2013. aug. 22. 15:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszóval nem arról van szó hogy egy nagy állat rá támadt egy vékony "diszkós suhancra"
2013. aug. 22. 15:22
 5/10 anonim válasza:
jól tetted rengetegilyen barom srác van a földön
2013. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, még ha a barátja lennél, akkor sincs jogod beleszólni, abba, ha valaki táncol a lánnyal. (Mellesleg ha a lánynak megfelelne, hogy csak lefekszenek, akkor sincs semmi közöd hozzá)

Amikor jogod lenne a tettlegességre, ha a srác ERÖSZAKOSKODNA a lánnyal, minden más esetben nagyfokú bunkóság.


Ha ilyet tenne akár a barátok, de föleg ha csak ismerös, többé nem állnék vele szóba.

2013. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4. Hát tudod a valaki szerelmes......

Egyébént a srác kért tölem elnézést utána pár nappal. Nem tudta, hogy mélyebben vonzódok a lányhoz. Egyébként azóta haverok vagyunk:).... de tényleg. Csak a lány nem tudta ezt lenyelni még mindig...... és ez bánt......

2013. aug. 22. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a lány tudja hogy mert csinaltad? es szerintem jol tetted
2013. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, és igen, felháborodtam.

Védjen meg, ha én is akarom, de ne szóljon bele abba, hogy mit csinálok és kivel, ha nem is járunk..

22L

2013. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót is akartál, hülyén csináltad. A lány nem tudhatta, mit mondott neked négyszemközt a srác. Az ő szemszögéből megvertél egy fiút, mert táncolni mert vele, és könnyen lehet, hogy mindenkivel ezt tennéd, aki hozzá szól, gyakorlatilag neki sem engedve, hogy társasági életet éljen. Amihez akkor sem lenne jogod, ha a pasija lennél. Okosabb lett volna a lányt félrevonni és figyelmeztetni, mit akar tőle a srác. Bár a lány is biztosan elég nagy hozzá, hogy időben rájöjjön, és nemet mondjon, ha nincs kedve egy egyéjszakás kalandhoz. Ha van, az is szíve joga. Ha a srác megpróbálja megerőszakolni, na akkor fogd meg, rántsd le a lányról és verd el.
2013. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!