Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen érzem magam. Lehet drogtól?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek van egy nagyon aranyos megbízható barátja... Nagyon olcsón kaptam egy csomó cigittőle ma... Nos elszívtam öt szálat... Barátommal voltam..Ő nem cigizik viszont én már függő vagyok napi 15-20 szál simán megy főleg ha stresszes napról van szó... Szóval suli után barátomnál elszívtam utána nég fél óráig kb semmi bajom nem volt, ebédeltünk aztán be akartam menni a szobába és hirtelen nagyon erős rosszullét jött rám... Elkezdett szúrni a fejem, a szemeim majd kiestek..Neki dőltem az asztalnak mintha hullámzott volna.. Lassan hazakísért de csak rosszzabb lett...Úgy néztem ki mint egy zombi.. Nem a fejem hanem a homlokom fájt meg a szemeim.. Hazajött anyám rám néz: te meg mit csináltál a szemeiddel füveztél ? Nagyokat hallgattam és ráestem a székre... majd megmérte a lázam ki voltam hűlve olyan 35:9 lehetett.. Este mindig éhes vagyok most viszont rá se néztem nagyon a kajára de mondták egyek..Ettem egy picit és jobb lett de utána megint rosszabb. Bementem a sötét szobámba lefeküdni és elég furcsa pozókat vágtam az ágyon...nem szoktam de most valahogy muszáj volt... miden olyan furcsa volt majd mikor felkeltem folyott rólam a víz..Utána még fájt a szemem, nem rég múlt el...most meg olyan mintha nyomaztana valami de nem tudom mi...meg vagyok zavarodva teljesen de semmi indokom nincs semmire ... mitől lehet ez?
2015. febr. 9. 22:01
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:
"Aki hülye megérdemli"
2015. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lány vagy? Korod? Ez nagyon fontos..!!
2015. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sok cigi meg üt nagyon! Füves volt?
2015. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom...amugy hozza tennem h toltott cigikrol van szo nem bolti dobozos
2015. febr. 9. 22:04
 5/14 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok es lany es pont ez a bajom hogy nem tudom mi volt benne

Van meg 22 szalam

2015. febr. 9. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zöld volt.Talán a füstszűrője volt valamivel átitatva,de szimpla rosszullét is lehet.
2015. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz (ügyeletre). Lehet sima nikotinmérgezés is, ha túl erős volt a cigi, de lehet, hogy semmi köze a rosszullétednek a cigihez és igen, lehet drog is.
2015. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Ne szívd azt a szart,értelmetlen baromság.Drogos cigi lehet,így akarnak rászoktatni,nem volt furcsa szaga amikor szívtad?
2015. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
16 évesen ennyit szívsz? TEJÓÉG
2015. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

No comment.

NNagy lány vagy, hogy napi 15-20 szálat szívsz ?

Remélem 2 évnél nem húzod tovább ! :)

2015. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!