Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beégettem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beégettem magam a kiszemeltem előtt?

Figyelt kérdés

22L


A következő történt, ismerkedtünk beszélgettünk és szóba jött az egyetem, elmondta mit tanul, igazából én nem nagyon tudtam mi az, ezért rákérdeztem hogy ott milyen kurzusok vannak. Olyan neveket mondott amit életembe akkor hallottam elsőnek, lefagytam hirtelen mert nekem kellett volna rá válaszolni de nem tudtam semmit se mondani hisz azt se tudom eszik vagy isszák őket :D


2015. febr. 9. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
kitalálom, turizmus vendéglátás volt vagy kommunikáció és médiatudomány :'DDDD
2015. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az volt. :)
2015. febr. 9. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem, élete végéig tanul az ember most pedig tőle tanulhatsz, kérd hogy magyarázza el, ha tényleg érdekel nem tudhatsz mindent!
2015. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!