Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a barátom, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a barátom, én szeretem de ő nem engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon jó barátok vagyunk már majdnem egy éve, és én kb fél éve beleszerettem. van barátnője. de ő filmezés közben megcsókolt, majd tovább is haladt volna, de leállítottam (szűz vagyok és ezt ő tudja, és azt mondta tiszteli ezt bennem). ezután megkérdeztem hogy mi volt ez, hisz neki barátnője van. de ő csak azt mondta hogy ő a barátnőjét szereti szóval ne értsem félre, és hogy többet nem fog előfordulni. mindig kérdezi hogy szerintem hogy néz ki. a barátnőjével sokat vitatkoznak. és a barátnője meg is csalta őt és a ő most egyre több lánnyal kavar, ha filmezünk vagy ha csak megyünk valahova mindig összekulcsolja a kezünket és simogatja a kezem. meg mindig kapok az arcomra egy puszit és mindig ölelget, én nagyon szeretem de mondtam neki hogy szerintem rendezze a dolgokat a barátnőjével és béküljenek ki, vagy ha már egyikőjük sem érzi a másik iránt a szerelmet akkor szakítsanak. de ne kavarjon minden lánnyal. de nem nagyon reagált rá. mit tegyek? megőrít egyszerűen. nem tudom mit kellene tennem, nem akarom eltaszítani magamtól mert ő az egyetlen barátom, de így se fogom sokáig bírni. egyre kevesebbet beszél velem és kezdek aggódni, nem akarom elveszteni az egyetlen barátom

2015. febr. 10. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha te össze jössz vele, miből gondolod, hogy veled nem fogja ugyanezt csinálni?
2015. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Mintha csak 15-16 éves önmagamról olvasnék a fiú személyében. :) Vicces mert visszatekintve így 14-15 év távlatából ez mind csak egy buta játék volt, és bár igyekeztem nem bántani másokat, valahol mégis mindig a saját érdekeim voltak az első helyen...


Kedves kérdező. Az a fiú még csak egy fiú. Játék neki ez az egész, kaland. Éretlen még és nem mérlegeli hogy kinek mennyit árt a játszadozással. Aranyos vagy hogy ilyen erősen akarsz hinni benne, de ebben a korban még nem fogsz komoly férfit faragni belőle. Tapasztalatot meríthetsz belőle, akár szexuális téren is - bár egy tisztességes lánynak ez túl nagy áldozat -, de a helyedben nem várnék tőle sokat, maximum hónapokat.

Szerintem jobban járnál egy komolyabb, netán idősebb fiúval. Hidd el rengeteg hal van a tengerben. :)


Minden jót! 30 F

2015. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:

Ez a srác szerintem saját magának is hazudik. Ha valóban szeretné a barátnőjét, akkor nem kacsintgatna félre. Ha a nője megcsalta, akkor gondolom a bizalom odalett, de amint látom, ő se különb. Ha nem működik közöttük, miért nem mennek szét?

Azt jól tetted, hogy nem hagytad neki, hogy tovább menjen. Ebből tartós kapcsolat nem lenne, mert a barátnőjével még nem zárta le a dolgot. Ha szakítanak, akkor is idő, mire lelkileg továbblép. Ha ez az időszak nincs meg, az új kapcsolatban ugyanazokat a hibákat fogja elkövetni, mint az előzőben.

Ha neked kellemetlen az, hogy átlépi a határokat, akkor szólj neki, hogy ne tegye. Szerintem egyszerű.

2015. febr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D
2015. febr. 10. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
:D
2015. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ebben most mi olyan vicces? Vagy ez ilyen nagy happy dolog igazából?
2015. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
miért lenne vicces? a smile csak azért van mert hálás vagyok a válaszadóknak.
2015. febr. 13. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!