Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a legnehezebb eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legnehezebb eddigi életem során. Kívánom szeretem, mindent megtennék érte, de őt nem érdeklem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor nem látom szinte kín minden perc nem mondjátok, hogy nem értem meg, hogy nem, mert igen, de nem tudok mit csinálni ha odavagyok érte. A mindenem a boldogságom és a legrosszabb, hogy mindenap látom és még csak beszélni sem beszélünk én ezt nem bírom!!

2015. febr. 5. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszélsz vele, akkor annyira nem is ismered. Tehát hidd el, vannak mélyebb szintek is ezen a téren. Elfogod felejteni pár hét alatt.
2015. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus nyolc éve az osztályársam csak ismerem. Alsóban nagyon jóban voltunk úgymod jártunk, dehát az nem nevezhető annak.
2015. febr. 5. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ez még semmi az ezután következő kínokhoz képest. Vigasztaljon, hogy eddig mindenki túlélte.
2015. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maga a pokol, nem kívánom senkinek! Egyszerűen el kell fogadnod, hogy nem jössz be neki, szándékosan tereld el a figyelmed, foglald le magad, ismerkedj másokkal. Sok sikert, nekem egy évembe telt...de most már kijöttem ebből az állapotból, és te is kifogsz, csak idő kérdése :)
2015. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bolka0515 válasza:
Szia! Nekem is ugyan így van ez, de én beszélgetek vele és jőba is vagyok velea, De amikor vele beszélgetek meg vele vagyok akkor nem érzem azt hogy szeretem! Mit csináljak ? És van barátnője de a barátnője nagyon gonosz és féltékeny rám ha velem van! Azt nem ertem hogy hogy nem veheti észre azt hogy a csaja ilyen gonosz?
2015. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!