Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék valamire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi lennék valamire?

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés van ebben a kategóriában,hogy szerintetek ez a lány szép? Tetszem nektek? Fiúk, mutatnátok képet az ideálotokról?


És a döntő többség lehordja azokat a lányokat, akik nen vékonyak, vagy nem szálkásak, baj ha van egy kis hasuk,ha arányosan teltek ,az sem szép, csakis kizárólag a vékonyakat linkeli/írja mindenki,általaban nagy mellekkel párosítva. Ja,meg hogy legyen sportos alkata,ezt is bírom.


Na ,arra lennék kiváncsi, hogy ezek a kommentelők mennyire sportos ,izmos,kidolgozott testtel rendelkeznek.

Mert elvárások, azok aztán vannak!


Titeket nem szokott ez bosszantani?


Ja és félreértés ne essék,nekem van párom, meg vagyok magammal elégedve és nő se vagyok.


2015. febr. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem engem ez nem bosszant, van rengeteg más értékes dolog a világon amire el tudom pazarolni ezt az energiát.
2015. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azért minden ember tisztába van azzal, hogy más az élete és más a vágyaink.

Itt névtelenül nyugodtan lehet kritizálni, és ideálokat megadni.

Nekem is eddig össz-vissz 2 férfi volt akit megláttam és a szívverésem is kihagyott. Az egyik Stjepan Hauser a másik meg egy kolleszos srác.

Azóta sem látok az utcákon olyan fiút aki külsőre megmozgatna. Sőt a párommal is úgy indult, hogy nem a külseje keltette fel a figyelmem. És elég messze van Stjepantól... :D


Külön fakban van az ideál és külön fakban a valóság. Életem végig várhatnák mire egy olyan férfivel találkoznék aki kívül belül a maximum lenne. :D


Szóval azért nem kell olyan élesen kezelni az itteni véleményeket.


N

2015. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Senki se állítja ilyenkor,hogy ő másmilyen lenne. Legalábbis én nem láttam még ilyen választ.

Ez olyan,mint a tornatanár:

Lehet pocakos,öreg és nem tud felmászni a kötélre,de attól még el tudja mondani,hogy hogyan kell.

2015. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyeneken nem akadok fent, nem tudom miért idegeskedsz ilyen apróságokon.
2015. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!