Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom, azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom, azt hogy itt nehéz normális lányt, (embert is) találni, akivel értelmesen lehet rendszeresen beszélgetni, témázni?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember annyira nem tud miről beszélgetni, legalábbis nem jövök rá miről lehet velük vagy mi érdekné őket ami engem is.


Ti is tapasztaltok ilyet, hogy nehéz normális beszélgetőpartnert találni akivel értelmesen tudtok beszélgetni ?



#-gyök
2015. febr. 10. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Ez egy ilyen oldal..

18/L

2015. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet itt is! És... sajnálom lányok, de sajnos nálatok tapasztalok többez az ilyen fajtából. Én lelkes szoktam lenni, és próbálok sok oldalról közelíteni, színesen, stb., de én is pár szavas válaszokat kapok csak, sőt! Kérdést sem kapok az én irányomba! :O És itt most tekintsünk el nyugodtan az ismerkedéstől, mert egyszerűen nem nagyon lehet veletek beszélgetni. Itt írta az egyik válaszoló, hogy ő sem tud... De most komolyan! Akkor Ti majd' olyan fiút akartok, aki összeszedi magát, és csak f*ssa a szót nektek, érdekes dolgokról beszél (mindezd viccesen), érdekesen, Ti meg csak csendben ültök, és ejtetek egy vigyort, és "ok", vagy "most mit mondjak?"


Nagyon értelek Kérdező! Azt tudom mondani, hogy van ilyen lány, csak kevés! Pl. a pestiek többsége bezádkózottabb, flegmább, bunkóbb. A vidékieknél is megvannak ezek, de ott többen kaptak még normálisabb nevelést vidékről, és velük jobban el lehet dumcsizni! Érdeklődőbbek is!


És mielőtt felakasztanának a lányok, el kell mondjam, hogy fiúkból is van ilyen... De ez a stílus a lányoknál van nagyon elterjedve! Hová lyukadunk...

2015. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát én azt aki már az első beszélgetés alkalmával nem mutat semmi érdeklődést meg alig ír ilyen 1-2 szavas választ azt, lekoptatom gyorsan. Nem hinném, hogy rossz beszélgető partner lennék, a legtöbb dologban állást tudok foglalni és tudok beszélgetni értelmesen.
2015. febr. 10. 23:47
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet ám itt találni elvétve egy-két értelmes csajt. Sűrűn szoktak ideírni, van saját véleményük, saját nézetük, olykor empatikusak, olykor szókimondóak, olykor odapörkölnek az ember orra alá (az enyém alá is jó párszor), mégis aránylag teljesen korrekten el lehet velük trécselni. Ja, és nem sunnyognak, nem bujkálnak vagy ötven felhasználónévvel, hanem egyről írnak, és általában látni a nevüket a hozzászólásoknál.
2015. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bár hülyeséget írtam, mert legutóbb pl. Kittike is nyalizott a nyilvános felhasználónevével, a másikon meg bepofázott...
2015. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
.
2015. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Nem minden ember szexpartnert keres! Én is próbáltam keresni olyant, akivel tudnék normálisan beszélgetni elsősorban szexuális témáról, de eddig a tapasztalatom lesújtó. Egyszavas válaszok, ordítóan hibás helyesírás, felém az érdeklődés teljes hiánya. Így pedig értelmes párbeszéd nem alakulhat ki. Pedig biztos vannak, csak még nem találkoztam velük.
2015. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én akikkel itt beszélgettem, azokkal lehetett, bár akadtak, akikkel nem lehetett, de ez nem az én hibám, mivel jóval több volt, akikkel el tudtam. És azt tapasztaltam, hogy, akik rám írtak, vagy fordítva, normális hangvétellel tudtak érdemben is hozzászólni az adott témához. Van, aki meg is kedvelt, bár ez a való életben is megszokott nálam, jókat tudok beszélgetni, azokkal, akiket már ismerek jó ideje. Kedvelnek és keresik a társaságom.


N

2015. febr. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!