Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öööö. Fiúk! Szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öööö. Fiúk! Szerintetek van esélyem egy olyan srácnál aki helyes, okos, sportos, menő? Ha én barna hajú barna szemű, kicsit sportos, olvasós vagyok (magyarúl szeretek olvasni) Na? Van esélyem? Őszinte válaszokat lécci. Köcci.

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Lehet, hogy te vagy a zsánere.
2015. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lenne, de nem azon múlik, hogy ő helyes, okos, sportos, menő, te meg barna hajú, barna szemű, kicsit sportos, olvasós vagy.
2015. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha olvasós lennél, a magyarult rövid o-val írtad volna. Kamus vagy xD Nincs esélyed ilyen helyesírással.
2015. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor ugye te és a hozzád hasonló, menő srácok után kaparó lányok sem sértődnek majd meg, ha a menő srácnak is menő csaj kell?
2015. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát sztem a pasikat egyáltalán nem izgatja ha te szeretsz e olvasni ha bejössz neki és le tudod venni a lábáról van esélyed.
2015. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Harmadik!Bocs de telón írok jó hogy félreírtam.Senki se tökéletes.
2015. jan. 31. 21:32
 7/10 anonim válasza:
akkor téged is hibáztathatnánk mert a magyarulban nincs o betű csak u betű :D
2015. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Há! Ezt észre se vettem télleg szóval te se lehetsz valami nagy helyesíró bajnok:P
2015. jan. 31. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Elírtam. Oké. Bocs. :D Magyarult rövid u-val kell írni Baby :D
2015. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Baby!:D poén
2015. jan. 31. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!