Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a lány barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a lány barátomba azért megvert a pasija, cserépbe szakított vele a lány, de velem nem akar kapcsolatot. Hol itt a logika?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar egy agresszív állattal lenni mondjuk, és csak te hiszed azt hogy szánalomból kellene veled járnia?! Hol itt a logika kedves kérdező?
2015. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*cserébe na.
2015. febr. 11. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen logikus. Kiderült, hogy a barátja egy agresszív paraszt, de attól te még nem leszel kívánatosabb.
2015. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene beléd szeretnie, csak mert megvertek?
2015. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az elején bukik a logika, hogy a lány barátodnak van pasija.
2015. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 ostoba közül talán jobb is ha nem választott senkit.

TE hülye vagy mert kikezdesz valakivel, akinek van pasija.

A volt pasija erőszakos baromfi, mert nem hagyja a dolgokat a barátnőjére, aki valószínűleg visszautasított volna.

Így jogos hogy inkább nélkületek éli az életét.

2015. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott a logika, hogy nem azért szakított vele a lány, mert téged szeret, hanem mert egy bunkó, agresszív állat. Attól még téged nem fog szerelemmel szeretni. Én is szakítottam volna vele, de ha nem szeret, akkor hiába, nem akar majd kapcsolatot. Szerintem teljesen logikus, nem értem, mi a problémád :D
2015. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
A kérdező még azért is hülye, mert azt hiszi előbb barátkozni kell hetekig/hónapokig a lányokkal, amitől majd megszeretik és így kell összejönni a nőkkel. Valahogy a valóban sikeres férfiak nem így csinálják.
2015. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!