Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk /lányok! Ki megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Fiúk /lányok! Ki megy el a Szűrke ötven árnyalata című filmet megnézni Valentin napon? (moziba)

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem... Ha lehetne, kort is és nemet is írhatnátok..

#mozi #szexuális film #A Szûrke ötven árnyalata
2015. febr. 11. 20:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

A szürke ötven árnyalatában a 41. percben dugnak először


[link]

2015. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 opened paradise ***** válasza:

Az csak ajánlás,elvileg beengednek.

De szerintem ki kell rá fizetni a teljesárút,ne vagizzatok a diákotokkal :D

2015. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én olvastam a könyveket, sőt még a fanfiction-t is amiből lett, de nem tudom hogy megnézem-e, szerintem Dakota egy kicsit idős Anastasia szerepére, meg alapból a szinkron is egy kicsit fura.

Ja de amúgy nem, valentinnapon nem fogom megnézni. 16/l

2015. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
#18 Izlések és pofonok. Nekem tetszett, szerintem van benne valami, hogy egy ember mennyire meg tud változni ha van kiért/miért. Mondjuk a szexjelenet kicsit sok, de ezen alapul az egész változása. #16 voltam
2015. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Milyen lenne már, Ebbôl is csinálnának játékot? xD
2015. febr. 11. 21:13
 26/36 anonim ***** válasza:
Megnézhetjük:)
2015. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Az évezred legsz**abb filmje. Még egy ok, amiért a jövőben a csajok még ennél is válogatósabbak lesznek. Már nem csak pénzesnek kell lenned, macsónak és izmosnak, hanem egy titkon aberrált vadállatnak, aki falhoz vágja a csajt és fojtogatni kezdi, mielőtt megdugja.
2015. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Amit a linkelt oldal írt attól elment a kedvem a filmtől.nem nagy valami.kb mindegyik film erről szól belerakva "vad"szexjeleneteket.ezért nem fizetek a moziba.amúgy se lenne kedvem nézni a szerelmespárokat.a csillagainkban a hiba volt az első és utolsó romantikus film amit megnéztem.a vénasszonyok mellettem sírtak a szerelmes párok csókolóztak énmeg a barátnőimmel ültem ott mint egy kuka.amilyen jónak meg meghatónak mondták olyan nagyot csalódtam benne
2015. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Figyelj, rendes csajok mindig is voltak, és lesznek is. Ugyanakkor Vannak olyan csajok is akik szeretik a szexuális megalázást... Ez szerintem ember függô
2015. febr. 11. 21:20
 30/36 anonim ***** válasza:
#24-es! Persze, tényleg ízlés dolga egy könyv. Nem alapból a szexjelenetekkel van gondom, hanem annál sokkal nagyobbak látom én a problémát. Nem, egyszerűen egy ember nem tud így megváltozni, akkor sem, ha van kiért. Tapasztalatból mondom, hogy egy ilyen erőszakos, durva, szadomazo típusú, gazdag, sikeres ember NEM fog soha megváltozni drasztikusan. Igen, sokáig én is hitetettem magam, hogy az ember képes ilyen változásokra, de ha valakiben már gyermekkori trauma miatt vannak ilyen sebesülések, hogy hosszú éveken keresztül az okozott neki örömet, hogy ő az "uralkodó fél", akinek mindenki behódol, parancsolgat, mindent irányít és felügyel, befolyásolja a másik ember életét, az olyan is marad. Nálam jobban nem sokan hisznek talán az igazi szerelemben, és nekem is volt részem ilyenben, hogy első pillanattól kezdve megvesztem azért az emberért, és annyira vágytam rá az első perctől kezdve, tehát nem ezzel van a gondom, hanem inkább a mögöttes tartalommal. És szerintem egyetlen nő se akarjon arra vágyni, hogy elfenekeljék, kikötözzék, megkorbácsolják. A fájdalom az fájdalom, és kész. 18-as voltam.
2015. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!