Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk /lányok! Ki megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Fiúk /lányok! Ki megy el a Szűrke ötven árnyalata című filmet megnézni Valentin napon? (moziba)

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem... Ha lehetne, kort is és nemet is írhatnátok..

#mozi #szexuális film #A Szûrke ötven árnyalata
2015. febr. 11. 20:56
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
A 18 -asnak azért igaza van, Pl.egyik osztálytársam feltehetôen emiatt a könyv miatt kú*rvúlt be...
2015. febr. 11. 21:25
 32/36 anonim ***** válasza:

Majd pár hónap múlva letöltöm és megnézem, annyira nem érdekel, hogy fizessek érte. Körömfestős/szemöldök szedős filmnek jó lesz.

(körmöt festek majd mialatt nézem)


20/L

sub

2015. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Oké, hogy vannak rendes lányok, de azoknak is a nagy része ettől a filmtől fog "elromlani". Szerintem épp eléggé szánalmas ez az állapot, hogy az ilyen rongy alkotásokra lucskosodik be minden másfeledik bugyi.
2015. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, kérdező! :) Igen, pont ettől félek én is, hogy sokan nem veszik észre mennyire rossz értékeket közvetít ez az egész. Senki ne akarjon egy ilyen férfit, senki! Christian Gray beteg, ezt látni kell, egy beteg ember, aki születésétől fogva traumákon ment keresztül és szexuálisan abnormális lett. Mert ez egyszerűen abnormális. Ana meg egy buta liba, akinek ő az első szerelme, és természetesen mindent megtesz neki. A "belső istennő" szövegelés meg egyszerűen visszataszító. Mindezt aztuná, hogy éppen elveszti a szüzességét. Jól mutatja ez azt, hogy egyes lányok mennyire megváltoznak az első alkalom után. És az első alkalom egy lánynak a legfontosabb, az határozza meg a következő kapcsolatait. Nem csoda, hogy Ana elfogadta Christian abnoramlitását, hiszen az első volt neki és ezt tartja mérvadónak. 18-as voltam.
2015. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Moziba mi az istenerz kell partner?!
2015. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
#30 Reménykedni mindig lehet :) Lehet, hogy nem ennyire drasztikusan, de valamilyen szinten lehet változni. A "lányokról" akik a könyv miatt lettek olyanok amilyenek, azoknak vagy fel kéne nőni agyban vagy nem olvasni ilyen könyveket. #16 voltam
2015. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!