Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyi veszéllyel és bonyolu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi veszéllyel és bonyolultsággal jár a szex a védekezés terén, akkor miért nem lehet egyszerűen csak szex nélkül élni?

Figyelt kérdés
Az óvszer a pasiknak rossz. A fogamzásgátló tabletta a nőknek. Mégis miért szedi ezt ennyi nő? Nincsenek tisztába azzal, hogy májkárosító, rákkeltő, stb...?... Szex nélkül is szeretheti 2 ember egymást...és megóvhatják magukat sok rossz dologtól, a káros tablettáktól, a sok nemi betegségtől, az évente kiadott sok sok pénz a fogamzásgátló tablettákra, stb...( ja és mielőtt azt kérdezné valaki hány éves vagyok, 21 multam, eddig is megvagyok szex nélkül, ezek után is meglennék, nem aggódom azon folyton h jajj nehogy terhes legyek, nehogy elkapjak vmi betegséget, stb...jó lehet h másképp látom a világot mint mások de ez van)
2015. febr. 11. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat, már másodszor jártam úgy, hogy pont küldés közben szakadt meg egy rövid időre az internet kapcsolat, és lemaradt a hozzászólás vége:


Szerinted amúgy ha csak ez a két opció lenne, akkor a férfiak milyen megoszlásban választanák egyiket, illetve a másikat? :-)


1) Szexelek óvszerrel.


2) Lemondok a szexről, mert az óvszer "rossz" a pasiknak.

2015. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%

akkor ne csináld

senki nem kíváncsi rád

másnak nem bonyolult

2015. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Mafuyu válasza:
#10 Miért kattan be a legtöbb nő a tablettától? :D
2015. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

#13


Őrjöngenek, betegek lesznek, viselkedészavarok, mindneféle alvászavar... Van akinél brutálisan csökken a szexuális vágy (libidó) is.

2015. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Mafuyu válasza:
:O Ez de durva, szal magyarán olyanok, mintha menstruálnának? :D
2015. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, téged nem annyira érdekel a szex, és zavar, hogy másokat meg igen. Nem lehetne, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy jó neki? Ha nem akarsz szexelni, ne szexelj, de mi meg hadd igen.
2015. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"A gumi alapból egy kínzóezköz kb"


Abból ítélve, hogy egy pasi időnként hogy sóhajtozik, nyög, zihál, remeg és vonaglik szex közben, ebben lehet valami! :-))


Mi gonosz nők meg hagyjuk, hogy szegények annyi ideig ott szenvedjenek a combjaink között újra meg újra, ráadásul még a nyakukat is harapdáljuk meg a hátukat is karmoljuk közben!

2015. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Költőnő? ***** válasza:
Már aki megkattan tőle... De ilyen alapon hordákban kellene az utcákon véres kardokkal a kezükben járni és mészárolni.
2015. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Mafuyu válasza:
Költőnő, ez valóban igaz én sem vagyok az a tipikus megkattanok egyszercsak típusú nő :D Én csak jókat mosolygok az ilyeneken :D De ezen jóízűt nevettem :D
2015. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18


A legtöbb csaj nem is hajlandó szedni. Amelyik meg igen az is gumival csinálja, mint kiegészítő védekezés. Úgy meg semmit nem ér az egész tabletta :)

2015. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!