Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyi veszéllyel és bonyolu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyi veszéllyel és bonyolultsággal jár a szex a védekezés terén, akkor miért nem lehet egyszerűen csak szex nélkül élni?

Figyelt kérdés
Az óvszer a pasiknak rossz. A fogamzásgátló tabletta a nőknek. Mégis miért szedi ezt ennyi nő? Nincsenek tisztába azzal, hogy májkárosító, rákkeltő, stb...?... Szex nélkül is szeretheti 2 ember egymást...és megóvhatják magukat sok rossz dologtól, a káros tablettáktól, a sok nemi betegségtől, az évente kiadott sok sok pénz a fogamzásgátló tablettákra, stb...( ja és mielőtt azt kérdezné valaki hány éves vagyok, 21 multam, eddig is megvagyok szex nélkül, ezek után is meglennék, nem aggódom azon folyton h jajj nehogy terhes legyek, nehogy elkapjak vmi betegséget, stb...jó lehet h másképp látom a világot mint mások de ez van)
2015. febr. 11. 21:10
1 2 3
 21/22 Költőnő? ***** válasza:
sose értettem... vagy tabi és akkor h add szóljon, v gumi. A kettő együttes használata nálam az már ilyen para headshot.
2015. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én szexelek és nem aggódom. Az alkalmi pasik bírják ki a gumit. A párommal másfél éve tablettázunk, de már egy hónapja nem. Ha jön a baba, hadd jöjjön. Innentől meg már nincs para: 2 vagy 3 gyerek után (még elválik, mennyi lesz az annyi) jöhet a vasectomia. Ő ajánlotta fel, pont a fent írt problémák miatt. Ez azt jelenti, hogy tulajdonképpen 25 éves koromig kellett a védekezéssel foglalkoznom. Néhány év belefér, ennyit megér a szex :D
2015. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!