Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam megvigasztalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam megvigasztalni, vagy helyrerazni a baratomat? 17L

Figyelt kérdés

Egy fiubaratomrol van szo, o 18 eves. Nagyon kozel allunk egymashoz, mindent meg tudunk beszelni, egymashoz fordulunk, ha van valami bajunk.

O most szakitott a baratnojevel, ket ev utan. Nekem mondta el eloszor, es nagyon megviselte, teljesen maga alatt van, nagyon rossz nezni. Szeretnek segiteni neki, de nem tudom, mivel tudnam kirangatni ebbol a godorbol, borzaszto nezni ahogy szenved :(

Kerlek irjatok, ha van otletetek, hogy mit tehetnek, elore is koszi.

17L


2015. jan. 11. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet tudni miért szakítottak? Úgy több ötletem lenne.
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Készülj a "jó" tanácsokra
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szervezzetek sok közös programot, úgy kevesebbet gondol majd a volt barátnőjére.
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Legyél te az új barátnője.
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Lepippantod, meggyógyul.
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem csak a baráti szex jut az eszembe, de ez én vagyok :3
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Fejd meg!
2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat, tavkapcsolatban voltak, es nagyon keveset talalkoztak az utobbi idoben, es mar nem tudtak osszeegyeztetni a dolgokat, vagyishat a baratom szakitott vele, merthogy latta hogy szenvedett a lany mellette meg minden.
2015. jan. 11. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdetben legyél csak megértő, a kapcsolat végét is meggyászolják az emberek. Ez általában azért eltelik pár nap, hét alatt. Addig szerintem nem érdem nagy dolgokat tervezni. Szenvedje ki magát egy kicsit aztán jöhetnek a programok. Nem jó az, ha hirtelen beleszabadul az ember a különböző dolgokba. Aztán már lehet buli, mozi, menj egy kicsit az agyára, tereld el a figyelmét.
2015. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a legkegyetlenebb dolog hogy "látom hogy szenvedsz mellettem ezért elhagylak", én is ezt csináltam a volt barátommal, és csak akkor lett jobb amikor lett új kapcsolatom, és ő is megbékélt. addig sajnos bármit csináltam nem lett jobb.
2015. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!