Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segíteni?

Figyelt kérdés
Az osztályban én vagyok az egyedüli fiú es kb mindenkivel jóban vagyok. Es van ilyen iskola Cupido a suliban akinek adhatunk levelet ilyen szerelmes üzenettel szerelmünk nevével es osztályával. En meg azt gondoltam ki h az egesz osztályoknak küldöke. Csak az a baj h nemtudom mit irjak bele. Tudnátok segíteni benne h milyen max 3 soros üzenetet kuldhetnek nékik?

2015. febr. 12. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért
2015. febr. 12. 15:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, hülyeség hogy mindegyiknek írj. Nincs értelme. Vagy csak annak irj aki tetszik, vagy semelyiknek.
2015. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem segítünk, már így is túlságosan mákos vagy :)
2015. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért ne tegye? nem azért írna mert mindenkibe szerelmes...

szerintem aranyos ötlet. írj valami "vicceset" hogy milyen szerencsés vagy hogy ők az osztálytársaid és ráadásul nem kell "osztoznod" senkivel mert egyedül vagy fiú :D valami ilyesmit

2015. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annak irj, aki a legjobban tetszik neked :)

Mindnek tenyleg felesleges..

2015. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én az egesz osztalynak akarok de nem kulon-külön! Nem ttudnatok valami ki szoveget :)
2015. febr. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!