Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellene bocsánatot kérni, vagy várjam, amíg ő lép?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit netről ismerek régebb óta, és már találkoztunk is. Nem volt 'semmi', nem a barátom, habár ő már párszor felhozta, és a barátnőjének tekint. Egyetemista, meg másik városban is lakik. Van, hogy sokszor beszél velem, de valamikor váltunk vagy egy mondatot egy nap. Sokszor elfoglalt (23 éves), olyankor nem is keres, engem meg idegesít, hogy eszébe se jutok, néha meg hülyeséget vágok a fejéhez.

Nem szoktam vele telefonon beszélni, mert nem szeretek, detegnap felhívtam, hogy mizu vele, meg hallani akartam a hangját, stb.. Beleszólok, ő is, bár hallatszott a hangján, hogy ideges vagy ilyesmi, aztán kinyomta. Én meg megsértődtem, hogy rámnyomta, és írtam neki valami hülyeséget, azóta se beszéltünk. Most én vagyok a hisztis, vagy ő az, aki nagy ívben tesz rám? Akárhányszor felhozom, hogy mit is akar tőlem, mindig az a válasza, hogy nem akar más lányt, mert érett meg különleges vagyok neki, meg ha semmit nem akarna, akkor letiltana simán.. Egyébként volt már olyan, hogy a hülyeségem miatt megutált, aztán hónapokig nem beszéltünk, majd újra keresett később.


2015. febr. 12. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen még ne kezdjél 23 éves fiúval.
2015. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te akarsz egyáltalán tőle valamit?
2015. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

19 vagyok

igen, mert nagyon aranyos fiú, meg amikor találkoztunk, nagyon jól éreztem magam vele. elbúcsúzás után úgy éreztem, hogy alig tudom kivárni, hogy újra lássam, holott csak arcapuszit kaptam tőle, meg az emberek társaságát sem igazán szeretem, csak a közeli barátokkal érzem jól magam..

2015. febr. 12. 19:35
 4/14 anonim ***** válasza:
az eszedbe se jut h megszakadt és nem csak kinyomta?
2015. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor most totál idiótának tarthat?? :/
2015. febr. 12. 19:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlreagálod a dolgot, nem tudhatod milyen problémái vannak. Nekem inkább úgy tűnik, hogy próbálkozik nálad, de nem kap nagyon pozitív megerősítéseket, ezért nyilván nem mindig biztos a dolgában. Nem hiszem, hogy miattad lett volna olyan ideges, viszont azon biztosan megbántódott, hogy ezek után írtál neki vmi hülyeséget. (De ez csak az én véleményem) Szerintem döntsd el akarsz e vele együtt lenni, és ennek fényében cselekedj. Viszont akárhogy döntesz is, szerintem mindenképp kérj tőle bocsánatot, mert biztos, hogy rosszul esett neki az üzeneted.
2015. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha holnap felhívom megint, és úgy kérek tőle bocsánatot? lehet, fel sem veszi a telefont, vagy rámcsapja
2015. febr. 12. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:

19 évesnek meg nagyon éretlen vagy.

A bocsánatkéréssel kell kezdened - az ŐSZINTE bocsánatkéréssel - és akkor nem csapja rád.


Ő már egyértelműen kifejezte, hogy téged választ. Te mit tettél?

2015. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sokszor gondolok a fiúra, és ezt ő tudja is, de ha tényleg annyira akarna, akkor mi olyan nehéz abban, hogy egy nap rám szánjon legalább 10 percet, hogy megkérdezze legalább, élek-e még.. És én vagyok a hisztis, mert ha valaki tényleg érdekel, akkor csak érdekel, hogy mivan vele.
2015. febr. 12. 21:34
 10/14 anonim ***** válasza:

"Sokszor gondolok a fiúra, és ezt ő tudja is"

STOP!

Ezt MONDTAD is neki?

És KONKRÉTAN mit gondolsz róla? Mert az, hogy csak gondolsz rá - még kevés.

Nézd: ő már színt vallott neked. Most te jössz.

2015. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!