Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot attól (csaj) akit megbántottam?

Figyelt kérdés

Ugye elvileg haverok vagyunk, de mégis egy ideje, augusztus óta szívatjuk egymást.Nem tudom már ki kezdte, lehet én, nem tudom.Először csak kisebb pimasz viccek/szivatások voltak aztán egyre eldurvult a helyzet, olyannyira hogy kisebb társaság előtt ****-ra tett megjegyzést.Na akkor másnap elmentem hozzá, számon kértem rajta hogy ezt így nem kéne, mert ez olyan mintha én kb. a melleire tettem volna megjegyzést.Egy bizonyos fokig tűröm a szopatást, de nem megalázásig.Már bocsánatot kértem tőle egy hete, de nem sokat ért.Tegnap is azt mondta, hogy majd meglátja hogy változok meg...stb. Látta is rajtam 31.-én hogy rossz kedvem van miatta, szinte sajnos megalázó helyzetbe hoztam magam, de még mindig úgy érzem nekem kell elnézést kérnem tőle.De hogyan? Nem akarok földön csúszni előtte(nem akarom h nyálasnak tartson) .Gondolkoztam rajta, írok talán neki egy levelet fészen üzenőfalra angolul vagy németül...stb.


Sajnos a tesóját is szívattam egy kicsit.Megfogadtam, többé nem bántok egy nőt sem.Bár biztos, hogy nem vagyok 100-a mert az eddigi barátnőimet mindegyiket így sértegethettem.



2015. jan. 1. 15:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
gergő? :O
2015. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A keresztneven nem Gergő.De választ nem nagyon kapok úgy látom. Fészbook üzenőfalra írjam neki?Virágot nem nagyon akarok neki, az olyan régi módi.
2015. jan. 1. 17:07
 3/19 anonim válasza:
semmiképpen ne írd ki nyílvánosan, szerintem menj el hozzá és élőben mondd el
2015. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de már többször elmondtam neki, tegnap is.Félrészegen már a sárga földig süllyedtem sajnos.Úgy döntöttem leszarom, ha szól hozzám akkor én is hanem akkor nem.Én nem fogom körbe ugrálni mint a többi haverom, persze nem fogom már szivatni. Biztos kitaláltátok hogy érzek iránta...stb.
2015. jan. 1. 18:11
 5/19 anonim válasza:
Nem értem, miért te kértél tőle bocsánatot? Hiszen ő bántott meg azzal, hogy mások előtt megalázott, nem? Hogy durván beszólt.
2015. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom.Ez oda-vissza megy ez a dolog.pl. korábbi képre azt mondtam olyan mint egy mackó.tesójától: jön a baba? :) szóval csak én is azt kapom amit....
2015. jan. 2. 05:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze múlthét szerdn elmentem a lakására kérdőre is vontam, h ilyen szintig nem kéne.Akkor ő is nagy nehezen bocsánatot kért, elmondta h sajnálja, de ő nem bánta meg.Na azóta rágott be rám, biztos azért: mi az hogy én meg merem neki mondani, vagy ki merem osztani?!! stb.
2015. jan. 2. 05:57
 8/19 anonim válasza:
Ja, értem. Mondd meg neki, hogy egy hisztis p*csa :D Azóta ő is keresett téged, vagy hanyagol? Tudja, hogy benned már kialakult valami? Hogy többet szeretnél? Lehet észrevette rajtad, és ő nem akar semmit, és nem tudott hogy reagálni, mert bunkón sem akart lekoptatni, de úgy érezte valamit lépnie kell, hogy észrevedd magad. Vagy pont, hogy nála is kialakulófélben van valami, és nem meri kimutatni, mert nem tudja te hogy reagálnál, ezért ezzel próbálja leplezni. Tudom, most pont 2 ellentétes dolgot mondtam, de mindenesetre bármi is van, nagyon hülyén viselkedik. Én a helyedben rákérdeznék, de azért ne támadd le rögtön ezzel a kérdéssel. :)
2015. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de irántam szerintem nem érez semmit.Ma találkoztunk, de ő telefonon vagy fészen nem szokott nekem írni.Egyszer volt, hogy ki tett az üzenőfalmra egy vicces kérdést egy zenével kapcsolatban.Nem akarok nagyképű lenni, de nem vagyok csúnya, sok csaj jó pasinak tart.És ezt nem értem miért nem jövök be neki, amikor tőlem rondább pasija nemrégen azért már volt.


Én meg korábban persze 2 hónap alatt 4 dolgot is kiraktam az üzenőfalára, de ahpgy gondolom érezte hogy biztos bunkóbb lettem, 3mat törölt is.

2015. jan. 3. 07:58
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy nő szinte mindig tudja, mit akar tőle egy pasi.Jól olvasnak testbeszédből, jobban mint mi férfiak...stb
2015. jan. 3. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!