Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érti ezt vki? Most mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt vki? Most mégis sminkeljek vagy ne?

Figyelt kérdés

Szeretem magam sminkelni, de nem viszem túlzásba, csak hangsúlyozom a vonásaimat. A párom mindig azt mondja, h nem kell sminkelnem, nincs szükségem rá stb. Viszont ha kisminkelem magam mielőtt elmegyünk vhová, akkor mindig szeretkezés a vége és csak utána megyünk ki. Most akkor hogy menjek el rajta? Szerintetek most ő azt akarja, h sminkeljek vagy nem akarja azt? Mást mond és mást csinál és én nem értem!!!

köszönöm, ha vki megértett és értelmes válasszal tisztel meg



2015. febr. 12. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha akarsz dugni, akkor sminkelj, ha meg nem, akkor ne.
2015. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 +1
2015. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez a két dolog nem függ össze, kíván így is meg úgy is. Ezzel csak dicsérni akart, hogy szép a bőröd.
2015. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez akkor történik meg ha csinosabb ruhát veszek fel. Sminken még nem múlt a dolog, hogy szexeltünk vagy sem. Bár fel tudja dobni a dolgot egy jó haj meg egy jó smink. Szerintem smikeld magad továbbra is szolidan. Lehet néha vonzóbb a dolog de a párod biztos azt szereti jobban ami vagy smink nélkül... lehet egy kis féltékenység is akár, hogy nem akarja, hogy kiemeld a dolgokat mert túl igéző lesz a tekinteted vagy ilyesmi.
2015. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, de olyan ellentmondásos, mert ha nincs rajtam smink, akkor csak este/reggel bújunk össze, ha meg sminkelek és meglát, akkor azonnal , mégis azt mondja, h ne sminkeljek...
2015. febr. 12. 19:56
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, a ruhával is így van, de azt megértem
2015. febr. 12. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
ha jobban erzed magad kisminkelve akkor sminkelj!torodj magaddal!
2015. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi van, hogy szeret, szépnek talál smink nélkül is, és azért mondja, hogy nincs szükséged rá. Viszont ezek szerint a smink még szebbé tesz, annyira, hogy rögtön téged akar.
2015. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyu, mondok valamit. Azt h ne sminkelj mert anélkül is szép vagy, az csak egy kegyes hazugság, amit azért mondunk a nőknek h ne legyen sírás rívás. Olyan mint h tökéletes az alakod, stb.

Még a legtökéletesebb arcbőrrel rendelkező nőn is tök sokat dob a smink. És mondjuk rátesz egy lapáttal h ezt önmaga is érzékeli és ha szebbnek érzi magát, szexisebb lesz a kisugárzása is.


Nekem pl. ha a barátnőm egy erősebb sminket használ vagy vörös rúzst egyszerűen alig bírom megállni, hogy ne d . gjam meg. Ennek mondjuk biológiai okai is lehetnek de sztem a férfiak agyában a sminkelés is egy olyan női jellegzetesség mint a tűsarkú vagy a feszülős ruha, szóval tudatalatt beindít bizonyos dolgokat.


Persze most ne beszéljünk tudatlan kisfiúktól akik nyafognak a sminkre mert rúzsos meg púderes lesz tőle a pofikájuk vagy a farkuk :D sminkelni úgysema tinilányok szoktak, értelemszerűen egy érett nő mellett egy érett férfi tudja értékelni, ha a nője szépen igényesen sminkel.

2015. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!