Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a legkönnyebb vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb vissza szerezni 1 nőt?

Figyelt kérdés
köbö 2 hete szakított velem minden ok nélkül a mai napig jól kijövünk 1mással...ha gondol 1et odajön lenyom 1 puszit és megy tovább...vagy épp elkezd ölelgetni...a minap is bevitt a lány wc-be nyomott 1 puszit és elkezdi "na gyere ide"átölelt és nem engedett el...ő azt mondja h már nem szeret....de én úgy érzem hogy mégis ha ilyeneket csinál...vagy ezt már csak beképzelem magamnak??kérlek segítsetek hogy tudom vissza szerezni...már többször elmondtamh mit érzek stbstb...de 1szerűen még semmi..és tanácstalan vagyok....normális válaszokat lécci...köszi
2010. febr. 11. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak szüksége van egy fiú barátra és ezért ilyen.Ha azt mondja nem szeret,akkor nem tudod vissza szerezni, viszont valszeg nagyon bír téged, csak a szerelem érzése nincs meg benne(a hormonjai és a kémiája nem úgy reagál a te hormonjaidra és feromonjaidra, hogy az szerelem legyen).Ilyen pl. ha testvérek lennétek.Akkor is nagyon bírna téged,de nem lenne beléd szerelmes. Próbáld így felfogni és ha ez jó neked,akkor legyél a legjobb barátja,de ha csak hátrányol, mert így szendevsz akkor kénytelen leszel lelépni az életéből sé elfelejteni, hogy újra szerelmes tudj lenni valaki olyanba aki viszont szeret.
2010. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt tényleg akkor jársz a legjobban, ha hanyagolod őt. Ez két dolgot eredményezhet. Vagy rájön, hogy igazán Téged akar és akkro visszatér vagy pedig azt, hogy beletörődik és tényleg újra szabad leszel. Kár pedálozni utána, mert most az nem segít.

Ha szereted, akkor egyelőre ne fogadd el a barátságát, mert nehéz szerelemből barátságot csinálni közvetlenül a szakítás után. Te szenvedni fogsz, ő meg szomorú lesz, hogy így lát Téged.

Ha hanyagolod, sokkal könnyebben el is tudod őt engedni és a szíved hamarabb lesz újra szabad.

Mivel jóban vagytok, leülhetsz vele beszélgetni és megkérheted, hogy ebben az ügyben segítsen. Vagyis ne ugrojon a nyakadba, ne ülelgessen puszilgasson, mivel ezek Téged a régi kapcsolatra emlékeztetnek és nem segítenek abban, hogy túllépj rajta. Ha elfogadja ezt, akkor korrekt, ha nem akkor pedig egy önző ember, aki csak a saját érzéseivel van elfoglalva.

29F

2010. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ...de azt mondja nagyon szeret...de már nem annyira szerelemből...igazából sztem ő se tudja nagyon...és én nagyon szerelems vagyok belé....nem tudok nélküle élni...ha nem látom vagy nincs msn-en akkormár rosszul vagyok...
2010. febr. 11. 15:10
 4/6 A kérdező kommentje:
olyan is van ritkán hogy ha ő nem jön oda...akkor én megyek hozzá de akkor is hasonló a helyzet....1szerűen nem bírnám hanyagolni...képtelen vagyok rá...nagyon bele estem ebbe a csajba...
2010. febr. 11. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Helló!

Ha egy csaj menni akar, semmivel nem tudod visszaszerezni.

Viselkedj természetesen, és nem menj oda hozzá. Ha ő jön, akkor természetesen ne utasítsd el.

Ne beszélj neki az érzelmeidről. Fogadd el, amit kapsz, de ha esélyed van hozzáérni (mert ő húz oda magához, akkor adj bele apait anyait, légy jószagú, csókolj jól, és légy határozott)

Talán meggondolja magát.

De a pedálozással csak rontasz!

2010. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó lenne ha kibírnám...de megpróbálom még 1szer...köszi válaszod:)
2010. febr. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!