Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a barátnőm barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátnőm barátnője, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy miért és eléggé szégyenlem is, de nagyon megtetszett a barátnőm barátnője. De a barátnőmet sem szeretném elhagyni mert már túl sok mindenen mentünk túl hogy csak annyit mondjak neki hogy VÉGE. Ilyen helyzetben sosem voltam még. És van 1 olyan érzésem, hogy neki is tetszem. (barátnőm barátnőjének)

2015. febr. 13. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez a vilag legundoritobb dolga!

Szetencsetlen lany ha esetleg ugy alakulna, elvesztene egy baratnot es a sajat szerelmet is... ez milyen undoritosag mar..

Meg sem erdemel a lany ha csak azert vagy vele mert sokmindenen mentetek keresztul. Lenne olyan aki azert szeretne mer olyan amilyen es meg sem fordulna ilyen a fejeben ;)

Ugyhogy okosan gondolkodjal a farkaddal mert k**rva nagyot koppanhatsz ;))

18/L

2015. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Minden kapcsolatot meg kell szakítani a barátnőd barátnőjével.


Kerüld a közös programokat, és ilyenkor határozottan csak a barátnőddel foglalkozz.


Ilyen kísértések mindig lesznek az életben, meg kell tanulni a helyükön kezelni őket!

2015. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem a fa**mmal gondolkozom. Sosem azzal gondolkoztam. Életemben elsőnek fordult meg velem ilyen. Nem vagyok büszke rá. Sőt. tudom hogy elég undorítóság. De sajnos nem tudok mit tenni ez csak jött.
2015. febr. 13. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Hat akkor nyomd el ezt az erzest.. mert ha tenyleg annyi mindenen menteek keresztul akkor ez k**rvara nem lenne fair vele szemben...

Hanyinger az ilyen es pont.

2015. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. Undorítóság lenne, ha ezt nem veszi észre, nem vallja be magának, és nem tesz ellene.


Komolyan írtam, hogy ilyenek fognak jönni. Most, a következő években, és a házasság alatt is - ha megházasodsz. De ha a helyén kezeled, akkor ez van. Ha szereted a barátnődet, akkor szereted, és akkor vele foglalkozol, most még többet. Fedezd fel benne újra, miért szereted, próbálj úgy ránézni, mintha először látnád. Szép, vonzó, izgalmas? Játssz el a gondolattal, hogyan hódítanád meg újra, és akár próbálj is udvarolni neki, mint rég. Attól, hogy észrevetted, megtetszett a barátnője, még nem kell a kardodba dőlni, csak óvatosabbnak lenni!

2015. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak 1000 köszönet. Remélem minél hamarabb kiheverem ezt a hülyeséget. kösz még 1x :)
2015. febr. 13. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a javaslatom, hogy hagyd ott a barátnődet, mivel már nem szereted. Tartsatok szünetet vagy szakítsatok. Utána szabad a pálya.
2015. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
velem is volt ilyen:D elmondtam a barátnőmnek, megbeszéltük és kb fél év múlva egy buliban kicsit már ittasan elkezdtek csókolózni ők ketten...meglepetésemre egy édes hármas lett belőle, de csak egyszeri alkalom volt.
2015. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Az első válaszolónak üzenem, h a kérdező nem tehet arról, ha megtetszik neki valaki és ő is tetszik neki. Nem ezzel van a baj, hanem azzal, ha ezt nem tudja kezelni. Nem kell egyből így lehordani azért, mert lélegzik.
2015. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Harman parban,harmas szex.
2015. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!