Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez ezen az oldalon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez ezen az oldalon? ( legyszi ne rakjatok at mert ezt direkt erre a topicra ertem)

Figyelt kérdés

Ha egy dagadt lany rak ki kepet magarol akkor arra csorognak a nyalak esa vekonyakat szidjak.

Ha vekony rak ki akkor arra csorog, es a dagadtakat szidjak.

Mi ez az oldal? Miert van igy?

Pl ki rakott egy csaj az elobb egy kepet a testerol es hat.. eleg duci de megis folyik a nyala az osszes hozzaszolonak.

Viszont a valo eletben ez egyaltalan nincs igy. Akkor itt miert? :o

18/L


2015. febr. 13. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Irigy vagy? :D
2015. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányok máshogy látják a saját nemüket, mint a férfiak. :) És minden férfinak különböző az ízlése :)
2015. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont azért mert ez nem a való élet. :)
2015. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mire lennek? :D
2015. febr. 13. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ide javarészt demagógok járnak.
2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én az ilyen kérdésre általában a lányhoz magához viszonyítok. milyen az alkata(szinte mindekin lehet valami olyat találni, amit ki lehet emelni, és rá lehet vezetni, hogy ne legyen önmarcangoló, mert valamiben csinos, jól néz ki), jól áll-e hozzá a melle( kis/nagy konfliktus esetén)

általánosságban pedig azért, hogy ha tudok,akkor megpróbáljak hasznos tanácsot adni, ha már kérdez valaki

2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező-néni.

Vol. 2


Ahogy Jaguár is mondta, ez nem a való élet. Ez a oldal ilyen..


Gyakorikérdések.hu ~ "Ha nincs önbizalmad... Itt megkeresheted!"


Értsd: Ha egy lány átlagos, akkor az agyon marasztalják, hogy gyönyörű, önbizalmat öntve bele (néha túl jól sül el és hiúságot is szerez magának) A csúnyákra átlagosat mondanak.

2015. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam azt a nagymellű dagadtat. szerintem undorító. Ha sportos vagy és vékony írj *-*
2015. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de most megnéztem azt a duci lányt. És az egy nagycsöcsű dugógép! Azt a csajt a való életben is megpocsékolná bármelyikünk. Persze a feje nem látszik, szóval lehet hogy randa. Akkor nem kéne.


Mindenkinek más az esete egyébként. Nekem pl mindegy hogy vékony vagy húsosabb, csak legyen szép, és alacsony. Bár jellemzően a nagyon vékony lányok nem tetszenek a férfiaknak, mert nőietlenek. Attól még azokat is megdugjuk. Ez a jó a dologban, mindenkit megdugunk!

2015. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát kérdező fogalmam sincs,én is mindig azt látom hogy egyik kérdésnél ezt szidják,másiknál,azt,nem normálisak :D
2015. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!