Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexpartner kereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexpartner kereső oldalon található nőtől meg lehet kérdezni, hogy volt - e nála a pasim?

Figyelt kérdés
A barátom hiváslistájában találtam egy számot, ami egy ilyen oldalon található nőé. A barátom persze tagad. Ha felhívom a nőt, van esély rá, hogy megmondja, járt-e már nála a barátom?
2015. jan. 31. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Titoktartás működik a prostik között is.
2015. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha járt nála akkor is biztos bemutatkozott név szerint nem?... Egyébként abba már bele se gondolok milyen alapon kutakodtál a telefonjába olyan szinten hogy ellenőrizted a telefonszámokat. Szép kis pár vagytok mit ne mondjak :)
2015. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez azért kemény, ha már a gyanú is felmerül, akkor ott komoly gondok vannak. Felhívhatod, de nem valószínű, hogy megmondja, s ha a pasid már járt ott, akkor valszeg lebeszélte vele, hogy ne mondjon semmit.
2015. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Meg lehet, de Nemet fog mondani.

De nem mindegy az neked? Már úgy se bízol a pasidban, s ez nem fog változni ezután.

2015. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Öszintén nem tudom. Ha megprobáltad, beszámolsz hogy mi volt? kivancsi vagyok
2015. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, a diszkréció fontos. Mit nyer a csaj azzal, ha elmondja Neked? Semmit. És mit veszít? A pasid kiborulhat, balhézhat vele, és az nem kell neki. Plusz nem is megy többet hozzá és nem ajánlja másoknak se.
2015. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha oda ment, akkor az a te hibád.
2015. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem kértem, hogy minősítsétek a kapcsolatom. Ezért nem is érdekelnek az erre vonatkozó vélemények.

Egy egyszerű kérdést tettem fel.

2015. jan. 31. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem már a gyanú elég lenne, hogy kidobjam. Elég gáz ha valaki kapcsolatban van, és ilyen oldalakon van fent.
2015. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval. Mi szüksége van erre a számra, ha ott vagy neki te?
2015. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!