Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom meg hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom meg hogy itt a pasikban meg lehet bízni vagy mennyire lehet megbízni ezen az oldalon? L

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 13:04
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:

Esetleg beszélgetsz néhánnyal, nem általánosítasz, meg efféle apróságok.

25/F

2015. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha szexxel kezdi a levelezést, akkor csak megfektetni akar, ha viszont nem hozza fel a szexet, akkor megbízhatsz benne.
2015. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem hozza fel a szexet, csak azért, hogy ne legyen gyanús, aztán megfekteti
2015. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egy pasi biztos van ezen az oldalon, akiben meg lehet bízni.

Üdv:egy pasi :)

2015. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk és majd az alapján eldöntheted. :) 20/F
2015. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Beszélgetésből kiderül, ha unatkozol írhatsz is majd

24F

2015. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 opened paradise ***** válasza:
Válaszolj pár kérdésre és aki az "N",vagy "L" betű miatt is képes írni,vagy ismerkedős kérdésnél az enter leütése után már ott van tőle a levél,azok ne essenek ki a halmazból.
2015. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hát anonim oldal bárki azt mond magáról amit akar...

amúgy ez a "nem hozza fel a szexet" dolog...én kerültem a témát, mert nem szexuális témában leveleztünk, de a levelező partnereim nagy része felhozta...szóval nem mindig a fiúk hozzák ezt fel...és van aki túl sok infót ad...pl van olyan lány aki elmondta mikor hányszor masztizik (kérdés nélkül!), meg sokan, hogy mikor van meg nekik...tehát a lányok többségében is van olyan "kényszer", hogy megossza egy bizonyos szint után, vagy lehet én fogtam ki ilyen lányokat...mert más amikor poénkodás szinten megy a dolog, meg amikor kérdés nélkül benyögnek ilyen dolgokat...


szerintem ha kicsit kiismered az illetőt és érzed, hogy megbízható akkor rendben is van...de sajnos még akkor is lehet hazugság, mert ugye úgy tálal ahogy ő akar...ha nagyon erőszakolja a szexuális témát akkor valószínűleg csak megfektetni akar...

2015. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pontosan mit értesz bizalom alatt?

A lakásodra kellene vigyáznia, képet akarsz neki küldeni vagy személyes kapcsolatba lépni vele?

Én csak annyit tudok, hogy a "lányokban" nem lehet megbízni itt mert a legtöbbjük nem is az...

2015. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
bennem igen,en jo valaszokat adok.
2015. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!