Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Osztálytárs)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Osztálytárs)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Már csak 4 hónap van az általános suliból. Az osztálytársam nagyon tetszik mikor meglátom olyan görcsöt kapok és feszült leszek mikor hozzámszól remegek! Nem tudom mit csináljak hogy közelebb kerüljek hozzá!:/ (nem volt még barátom, nem csókolóztam)

4 hónap mulva elválnak útjaink 40 km-re leszünk minden nap egymástól! Szerintetek megéri elmobdanom, bevallanom neki? Ő olyan különleges minden tökéletes!!! Ő rám se néz mert én nem vagyok felrünési viszketettségű hanem inkább visszahúzódó! Néha ha meglátom síró görcsöt kapok hogy csak négy hónap van hátra! Mit csináljak? Megéri küzdeni?



2015. febr. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2015. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne támadd le egy szerelmi vallomással mert az furán jönne ki. A legjobb az lenne ha próbálnál közelíteni felé, beszélgess vele sokat, légy kedves, csinos, vicces. Ha valaminek ki kell alakulnia így majd kialakul. Ha csak barátság akkor barátság, de tudjátok majd utána is tartani a kapcsolatot, 40km nem a világvége, kevesebb mint egy óra busz/vonat/akármi. Szóval ha addig barátok tudtok lenni kialakulhat a gimi során is bármi. Ha meg nem lesz semmi nem voltatok egymásnak teremtve Ennyi.
2015. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem támadnám le szerelmi vallomással! Ő olyan ""menő""!! Szoktam vele beszélni naponta két mondatot!:/
2015. febr. 13. 21:29
 4/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Jelezd neki mikor beszelgettek.
2015. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!