Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy sráccal, aki régebben bepróbálkozott nálam, de nem akartam vele összejönni, nagyon nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy barátom aki 18. Egy időben nagyon nyomult rám, igazából jól néz ki a srác, meg minden, de nem éreztem semmit iránta barátságon kívül és ezt neki is elmondtam. Viszont ez azt eredményezte, hogy a barátságunk teljesen megkopott, köszönésben és pár szóváltásban kimerült (egy suliba járunk) de ennyi. De az utóbbi időben újra közeledni kezdtünk egymás felé, hevesebben, mint korábban, és addig fajult, hogy ma felugrottam hozzájuk, mert nála maradt valamim, a srác éppen fürdéssel végzett, elémtárult az, amit eddig csak ruhán keresztül láttam (kajakos srác szép nagy izmokkal 😊) és, hát na, elcsábultam.....

Nem bántam meg mert jó volt, csak félek, hogy ez egy hiba volt.... Nem tudok vele elképzelni egy kapcsolatot, és nem tudom most hogyan tovább..

Ti mit gondoltok?


2015. febr. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, már megkapott, többet úgysem akar tőled. Örülj, ha holnap még megismer és visszaköszön neked.
2015. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne húzd szegénynek az agyát. Legközelebb amikor találkoztok és ő (látványosan) többre tart téged mint te őt, akkor közöld vele azt amit most ide kiírtál. Ennyi mindenkinek jár.
2015. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Csak sszex es mas semmi.Ez a legjobb.
2015. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!