Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme olyannal összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme olyannal összejönni, akihez nem vonzódunk?

Figyelt kérdés
Egy rakás párt látok mindenfelé, akik egyike, vagy mindkettő annyira rosszul néz ki, hogy lehetetlen, hogy vonzódnak egymáshoz. Tudom, ízlések és pofonok, de van az a kategória, ami lehetetlen, hogy ténylegesen vonzó valakinek. Az ilyenek miért vannak együtt?
2015. febr. 10. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
félnek hogy nem találnak mást szerintem
2015. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt te honnan tudod? Nem mindenki olyan mint te.
2015. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát pl. nincs annyi kövérnő fétises pasi, mint ahánynak kövér nője van.
2015. febr. 10. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lehetsz még , ha ilyen kérdéseket teszel fel.

Ha két ember között működik a kémia, tök mindegy hogy néznek ki....mert mindketten azt érzik, hogy megtalálták amit kerestek és ennyi!!!

Elég csak az arcukat figyelni amikor egymásra néznek..... a non-verbális kommunikáció sokkal többet mutat, mint bármilyen szó vagy írás!!!

37F

2015. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Szomorú, de van aki olyan ronda, hogy muszáj. És örül neki hogy legalább egyvalaki nem utasítja el úgy mint mindenki más.


Értelme nincs... Haszna sincs... De pár napig boldog vagy tőle.


Jobb mint akkor is depresszíven feküdni valahol vagy dönteni magadba az alkoholt.

2015. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"működik a kémia"


Urban legend. Ilyen nincs. Kémia = vonzódás.

2015. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudod a külső csak egy dolog és nem az a lényeg egy kapcsolatban. Nekem sem tetszett külsőre egyik pasim sem mikor megismertem, mégis imádtam őket és vonzódtam is hozzájuk miután megismertem őket jobban. A lényeg a belső volt. Hogy kedvesek, figyelmesek, okosak, stb. Nem bunkó perverz idióták mint sok jóképű pasi aki nyomult rám. Azokhoz vonzódni sem tudnék, hiába néznek ki jól.
2015. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted csak a szép, helyes embereknek lehet párjuk? Csak ők vonzódhatnak egymáshoz?

Nagyon gyerekes felfogásra vall az amit írtál.

2015. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#8


Szó ami szó nem szép látvány 2 randa ember enyelgése... Fröcsög a nyála az egyiknek a másiknak a taknya folyik kicsit... Háááááááááááááááát izéééééééééééé

2015. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát 5ös elég undorítónak érezném magam ha így jönnék valakivel össze.
2015. febr. 10. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!