Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győznétek meg egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győznétek meg egy 28 éves single nőt, hogy egy párkapcsolat mire jó?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmivel, mivel semmi közöm az életéhez.
2015. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem, szóval nem jó semmire egy kapcsolat.
2015. febr. 14. 08:58
 3/21 anonim ***** válasza:

szavak kiforgatásával nem fog menni.



én se győzném meg sehogy. nem egy intézménybe akarom bevonszolni, hanem vele vagyok sokat, ha mindketten szeretnénk.

2015. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Költőnő? ***** válasza:
ha erről bki győzködni kell, az már rég rossz. Győzködés miatt hülyeség párkapcsolatban lenni, csak ha tényleg úgy akar lenni az ember.
2015. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem a győzködés szó a lényeg, csak nem értem, mire jó egy párkapcsolat, de mindegy.
2015. febr. 14. 09:08
 6/21 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban lehet multizni.
2015. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De ha nem is jó semmire akkor miért csodálkozik mindenki, hogy ennyi évesen még nem volt egy kapcsolatom se, mintha valami ufó lennék, nem értik meg.
2015. febr. 14. 09:13
 8/21 anonim válasza:
Az ember társas lény. Ahhoz hogy valaki kiegyensúlyozott teljes életet éljen szükség van egy szerető és megértő partnerre. Egy jól működő kapcsolatban a felek kiegészítik egymást. Nem utolsósorban pedig párkapcsolatban az ember olyan örömöket és élményeket él át, amit szingliként nem.
2015. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy felesleges bármit mondanom. Te azt akarod hallani, hogy miért ne legyen az ember párkapcsolatban. Én úgy érzem, hogy valami nagyon nincs rendjén a lelkedben, valami nagy csalódás érhetett, és csupán megerősítésre vágysz, holott te magad is tudod, hogy egy hazugság.


Igazából a párkapcsolat az egyetlen olyan dolog, ami miatt érdemes élni ebben az elcseszett világban. Az érzés, hogy valaki átölel, mikor felkelsz, megcsókol, és látni a mosolyt az arcán, a legszebb dolog az életben.

2015. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mondd azt hogy multyzni szeretnél vele
2015. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!