Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok gondolkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok gondolkodni azon, hogy egyeseknek miért jut párkapcsolat, míg másoknak nem? Hogy mitől jobbak ők?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
akinek van párkapcsolata tesz érte, vagy az ölébe hullott...akinek nincs az nem akar, vagy azt hiszi akar, de közben csak a sült galambra vár...
2015. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet egyénenként változó. A "nem merek kezdeményeznitől" a "pont sz.rok ráig" bármi lehetséges.
2015. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok tényező befolyásolja, de a legjobban:

- külső megjelenés

- nyitottság, szociális képességek

- lehetőségek száma

Ezek mondjuk valahol össze is függnek: aki jól néz ki, az több pozitív megerősítést kap másoktól, nagyobb lesz az önbizalma, szívesen megy emberek közé, több potenciális jelöltje lesz.

2015. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az élet nem igazságos. Nem feltétlenül jobb az, akinek van kapcsolata.

Régen az emberek ismerkedtek, hamar házasodtak, aztán alakult, ahogy alakult. Kevés olyan volt, aki nem így élt. Manapság már nem így van. Próbálgatjuk a szárnyainkat, egyesek bátrabbak és kezdeményezőbbek, mások szerények és szociálisan kevésbé nyitottak. Elrepülnek az évek, és egyeseknek nem jut senki. Nem igazságos, de ez van. De attól nem jobb vagy rosszabb egyik sem. Nekem van nagyon jó ember "szingli" ismerősöm, de van rohadt szemét házas is.... Nem is külső kérdése ez. Szerencse, csillagok állása, bátorság, akarat, kompromisszumkészség. Nincs rá egy egyértelmű válasz.

2015. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki sokat próbálkozik.


Kinek van hamarabb barátnője? Aki évi 2, vagy aki heti 2 lánynál próbálkozik?


Kinek van hamarabb barátja? Aki eljár mindenféle helyekre éjszaka és nappal is, vagy aki egész nap otthon ül és maximum a betörővel találkozik?


Kinek van hamarabb barátnője? Aki mer kezdeményezni, odamenni akár totál ismeretlen lányokhoz is bárhol, vagy aki még a saját osztálytársaival/munkatársaival is fél beszélni?


Kinek van hamarabb barátja? Aki csinos és tudja mi kell a férfiaknak és azt is adja, vagy aki totál leszarja a férfiaknak fontos dolgokat és csak a saját feje után megy?


Általában elég racionális, logikus dolgokra visszavezethető az, hogy valaki miért nem sikeres a szerelmi-szexuális életben.

2015. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jobbak. A párkapcsolat nem jár, vagy (si)kerül, vagy nem.
2015. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és még nem volt normális párkapcsolatom és nem tartom magam se olyan csúnyának, se olyan kiállhatatlan személynek, hogy emiatt ne lett volna. Talán a legnagyobb problémám az, hogy tényleg csendes és zárkózott vagyok, nagyon szórakozni se járok el, szóval az esélyt sem adom meg arra, hogy észrevegyenek a fiúk és felfigyeljenek rám, mivel alapból nem vagyok feltűnő egyéniség. Úgyhogy egyelőre marad ez, várni a csodára és hinni, hogy egyszer majd én is megtalálom a párom.
2015. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eggyes embereknek azert van mert nem felszinesen ismerkedtek ossze , kialakult bennuk valami kapocs. Na de ezt nem tudod tervezni te magad , ha valakinek kellesz az megtart . A parkapcsolat szerintem 1 evtol kezdodik az alatt nem neveznem annak.
2018. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!