Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar engem egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar engem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek már régóta bejövök. Barátomat ki akarta nyírni mikor még megvolt. Suliba az ilyen menő srácok közé tartozik viszont bnőm aki kiskora óta ismeri mondta, hogy nagyon szégyenlős. Nem rég megint jóba vagyok vele, volt, hogy megpuszilt vagy elhívott randira, kaptam tőle már csokit, meg ilyenek.megfogta a kezem is...de mikor vele vagyok olyan csendes...persze én is az vagyok... ma is felköszöntött de olyan mintha bizonytalan lenne és így én is az vagyok...kb egy hete vagyunk megint jóba előtte volt egy veszekedés és azelőtt úgy pár hetet voltunk jóba de akkor nagyon maga alatt volt mert szakított vele a bnője..
2015. febr. 14. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"Barátomat ki akarta nyírni mikor még megvolt."

És te ezzel az alakkal akarsz lenni?


"Suliba az ilyen menő srácok közé tartozik"

Ja, így már értem, hogy miért.

2015. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!