Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a velünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a velünk ellentétes külsejűeket látjuk szépnek? Pl a szőke hajú a barna hajút, a kreol bőrű a fehér bőrűt, a kék szemű a barna szeműt, stb.

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 17:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En szokesbarna haju fiu vagyok kek szemmel es en a termeszetes tejfolszoke lanyokat szeretem a legjobban.. A szeme barmilyen lehet :) De csak olyanok tetszenek akik azok a gyenged fajtak nem azok a nagyszaju plazaribik..azokat gyulolom.... 16/F
2015. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 8

Nem.

2015. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromira ritka.
2015. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 gublug ***** válasza:
Én barna szem/haj vagyok és imádom a szőke hajat és kék szemet.
2015. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem fakó világosbarna az eredeti hajszínem (hol sötétvörösre, hol sötétbarnára festem, ha ez számít), zöldesbarna a szemem és kimondottan hófehér a bőröm; a szőke, zöld (esetleg kék) szemű, világos bőrű fiúk az ideáljaim, bár gyakran tetszenek meg másmilyenek is. Döntsd el te, mit mondasz erre.
2015. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van, akinél igaz, nálam részlegesen.

Barna hajú, barna szemű, fehér bőrű lány vagyok.

A szőke hajú, fehér bőrű férfiak tetszenek, szemszín akármilyen lehet.

2015. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

ez puszta genetika. genetikai értelemben véve az az előnyös, ha genetikai értelemben véve minél távolabb embereknek születik utóda, ezért van egy kódolt vonzódás bennünk a tőlünk eltérő genetikai tulajdonságokkal rendelkező emberek felé, hogy biztosítsuk a gének keveredését.


pl: ahol mindenki szőke, fehér bőrű ott valószínű, hogy nem csak a külső tulajdonságokat biztosító gének terjednek el a közösségben, hanem olyanok is, amik negatívak, például örökletes betegségek. ha megjelenik egy sötét bőrű, sötét hajú ember, akkor azt vonzónak fogjuk találni, könnyen talál párt, születnek gyerekei, és is lehetősége lesz arra, az utódai már ne hordozzák az örökletes betegséget sem

2015. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Baromság.
2016. szept. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Amit a genetikáról írtak előttem, azzal egyetértek, de amúgy alapjáraton hülyeség a feltevés.

2016. szept. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Titusztitusz ***** válasza:
Ez a mondás ostobaság...És csak egy,a szokásos liberális idiótaságok közzül...A valóságban BÁRKIT szépnek találhatunk...A velünk azonosan kinézőket is,és az ellentétesen kinézőket is...És semmi rendszer nincs a dologban...(Pl.én szőke,és kékszemü vagyok,napozás nélkül fehér bőrüként...Éshát mégis a szőke vagy világosbarna haju,kék,vagy zöld szemü,fehérbőrü nőkért voltam mindigis oda...Ennyit erröl akkor...)
2016. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!