Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkileg milyen párt képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg milyen párt képzeltek el magatok mellett, ha a külső vonzalom adott?

Figyelt kérdés

Nem általánosságban érdekel, hanem egyéni véleményeket ha lehet.

Kort én nemet is írjatok légy szíves.:)


2015. febr. 14. 20:25
 1/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Olyat,aki egyben haver is tud lenni és tényleg meg tudok nyílni előtte,őszinte tudok vele lenni. Humoros,normális,kedves stb.
2015. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
20/F
2015. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olyan lányt szeretnék, akivel ilyen téren is társak lehetnénk, akivel meg tudnánk beszélni akár a problémáinkat is, aki nem gyengeségnek tartaná, hogy nekem is vannak gondjaim, és merek ezekről beszélni, egymást tudjuk támogatni, ha szükséges, aki szerény, de ugyanakkor értelmes, nem önsajnáltató, hanem vannak céljai az életben, és hajlandó tenni is ezek megvalósulásáért.
2015. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 polegirl ***** válasza:

nekem kétfajta variáció van:


1. Humoros és pozitív egyéniség, tudjon megvetettetni , felvidítani akkor is baj van. Tudjam, hogy a támaszom lehet egy életen át. Egy igaz barát is egyben. Vele élném le az életem!!


2. A titokzatos, inkább vissza húzódó a lelke mélyen érzékeny és külsőségekben nagyon helyes férfi. Olyan 'jégkirálynő' csak férfiban. Kíváncsi lennék, hogy mi van a lelkében..szeretném őt úgy látni, mint ahogy mások sosem. Viszont hosszú távon az ilyen emberekkel nem tudnék élni...mert mindig csak a stressz a sok-sok agyalás lenne! De lángolóbb szerelmet tudnék érezni egy ilyen problémás ember iránt!

2015. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 polegirl ***** válasza:
26 NŐ ..bocsi ..lemaradt..:)
2015. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyant aki nem omlik össze könnyen,végtelenül türelmes ,kötélből vannak az idegei és hajlandó feláldozni magát.
2015. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre h "opened paradise" hasonlóan gondolkodik mint én, és ha már válaszolt, akkor felesleges leírnom mégegyszer ugyanazt..:)
2015. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és hogy komolyan vettétek!:)
2015. febr. 14. 20:42
 9/9 polegirl ***** válasza:
6-os...na Te aztán nem kímélnéd a párod! XD
2015. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!