Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. Az a helyzet hogy meg nem elek szexualus eletet de nagyon gyakran gondolok a szexre. Ilyenkor mindig felizgulok es probalok magamhoz nyulni. De olyankor kb "lelohadok" belulrol. Felek hogy majd ha egy srac akar felizgatni akkor is ez lesz. Vagy szerintetek csak szimplan rosszul csinalom?
2015. febr. 14. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

"felizgulok es probalok magamhoz nyulni. De olyankor kb "lelohadok" belulrol"


mi a literális fasz?!

2015. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát te annyira gátlásos vagy, hogy már attól zavarba jössz, ha magadhoz akarsz nyúlni. Érdekes.
2015. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy olyankor mar nem vagyok felizgulva... marmint hogy amint magamhoz erek elszall a vagyam hogy maszturbaljak.
2015. febr. 14. 23:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy jo lenne ha nem csinalnatok ebbol viccet es komolyan valaszolnatok. Egyaltalan nem a gatlasossagrol van szo
2015. febr. 14. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akartam viccet csinálni belőle, de ez kb olyan, mintha azt írtam volna ki hogy: felizgulok, feláll, el akarom kezdeni verni, erre meg lelohad?!

Most komolyan: ha egy srác fogja neked csinálni, akkor hidd el, nem fog elszállni az ihlet!

2015. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h egyedül nem megy Neked. Majd ha találsz valakit, máshogy lesz.:) am én is segíthetek rajtad! :D 21/F
2015. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!