Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hogy érintene ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy érintene ha a párotok sokkal okosabb lenne tőletek?

Figyelt kérdés
zavarna-e ?
2015. febr. 15. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, szeretem az okos nőket. Örülnék, hogy egy sikeres nő lehet a párom és büszke lennék, hogy én kellettem neki.
2015. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Guard ***** válasza:
Hát látszik h te vagy a butább, téged zavar h sokkal okosabb a párod?
2015. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. Azert vagyok okos, mert mindig olyan emberekkel vettem korul magam, akik nalam sokkal okosabbak, es igyekeztem minel tobbet eltanulni. :) Ergo pont idealis jelolt. Az mas kerdes, hogy en is idealis volnek-e neki, ha valoban annyival okosabb, mint en. Vagy, ha o nem a nala okosabbakat keresi, akkor hogyan lett annyira okos?
2015. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem zavarna, hogy okosabb lenne, de ez még nem jár együtt azzal, hogy talpraesett is lenne és értene is sok mindenhez.

Az, hogy valaki okos(mondjuk ki mit nevez okosnak) még nembiztos, hogy tud főzni, gyereket nevelni stb.

Nálam az okos jelző az, hogy tanult és magas végzettsége van, ez még nem jelent számomra nagy élettapasztalatot.

2015. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt hinném álmodom....:) és így is lenne :D
2015. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok együtt élni olyannal, aki intellektuális szempontból nem áll legalább olyan szinten, mint én.


Úgyhogy nem, nem zavarna, sőt:-)

2015. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*nálatok


Vajon a te esetedben melyikőtök az okosabb fél? :D

2015. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, engem azért zavarna, mert egy idő után egészen biztos felszínre törne a magasabb intelligenciájának köszönhetően az elnyomás, lenézés, "diktátorszerep". Mivel nem születtem Einsteinnek, nem tudnám hosszabb távon elviselni, hogy fényévekkel okosabb, műveltebb, a világ dolgaiban sokkal jártasabb nálam.
2015. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!