Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (14-24 éves) Leszbikus, bi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(14-24 éves) Leszbikus, bi lányok! Nektek milyen lányok jönnek be? Ideál?

Figyelt kérdés

Kort írjatok oda, kérlek :D

És nektek bejön az, ha egy lány magasabb mint ti? Mennyivel lehetne magasabb nálatok? :)



2015. febr. 15. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ideál: hosszú szőke haj, teltebb alkat, szép arc.

Én nem szeretem ha magasabb.

18l

2015. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hosszu barna haj, szep szem, ne legyen tul sovany se kover, szeressen mosolyogni, tudjon megnevettetni, inteligens legyen, aranyos, kedves, egy par centivel legyen magasabb nalam. Es imadom ha lapos hasa van.

15/l

2015. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Telt alkat, bájos arc, nőies.

23/l

2015. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem túl vékony, mondhatni teltebb alkat, hosszú göndör haj, barna/zöld szem, és mivel alacsony vagyok ezért lehet magasabb is nekem mindegy mennyivel

15L

2015. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőies, hosszú szőke haj, szép arc, nem túl vékony, fontos a kisugárzás. Magasságra legalább olyan legyen, mint én, de a magasabb nők jobban tetszenek.

19/L

2015. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm. Legyen magasabb, mivel apró vagyok, az már lényegtelen, hogy mennyivel. (De egy 10 centi kényelmes lenne, ami azt jelenti, hogy 166 körüli, de nem mérvadó) Igazából minden tud tetszeni hajilag, de ez a teljesen leborotvált nem. Lehet fiús, vagy szép hosszú is, viszont nem szeretem, ha egy lány szőke. Egyszerűen a sötét hajat preferálom, sosem tetszettek "úgy" a világos hajúak.

Alkata a legkevésbé lényeges szinte nálam. Bár anorexián és szétfolyó talán ne legyen. De egyáltalán nem zavar, ha teltebb, nőiesebb.

És ez persze a külső, a belső más tészta. :)

15/l

2015. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Én inkább a sportosabb, lazább, fiúsabb (de nem pasiimitátor) stílust preferálom a teljesen nőiessel szemben :) Ergo jöhet az ing+trikó, a sportcipő, de pasinadrág már nem :)

Én abszolút nőies vagyok, ezért szoktak csodálkozni, hogy ez a típus jön be, amin meg én szoktam csodálkozni :D


Az a legkényelmesebb ha egyforma magasak vagyunk, de ha választani kell, inkább alacsonyabb legyen nálam mint magasabb :)



És én is jobban szeretem a teltebb alkatot, mint a kifejezetten vékonyat. Szóval az olyan átlagos testalkatot. A soványt illetve a kifejezetten kövér alkatot nem hiszem, hogy el tudnám fogadni. Számomra mind a kettő egyformán taszító.


A hajszín, szemszín teljesen mindegy, a kisugárzása kell hogy jó, hogy izgalmas legyen :)

Persze érdekes személyiséggel együtt....:)


Tudom, úgy tűnik elég magasra tettem a lécet, de már megvan az ideális pár éve, úgyhogy ne aggódjon senki, mindenki meg fogja találni ;)


21/L/L

2015. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen jön be? Nem szeretem a nőket, de úgy bármelyik nemet úgy kezelni, mintha levenném a polcról és megvizsgálgatnám milyen színű, milyen a formája. Jobban érdekel a belső "formája" és "színe". A kritériumaimat nehezen tudnám megfogalmazni. Passzoljon hozzám, tudjak vele tartalmasan beszélgetni, ne legyen teljesen érzéketlen, érdekelje a művészet, lehessen vele álmodozni, nevetni. Viszont az tény, hogy nem mindenkit tarthatok vonzónak testileg. Szimpatizálok az izmos lányokkal és a rövid hajjal, a mongol beütéssel és a telt mandula ajkakkal, szép barna szemekkel..


A magasságról annyit, hogy lehet magasabb és lehet alacsonyabb is.


19/L

2015. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!