Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfinek, aki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinek, aki soha egy lánynak sem kell miért érdemes élnie?

Figyelt kérdés
Mi értelme van az életnek akkor, ha valaki soha egy kis szikráját sem ismerheti meg a boldogságnak?

2015. febr. 15. 10:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Hányéves vagy? :O
2015. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
A boldogsag nem egy lanytol fugg. Aki valoban boldog, egyedul is boldog:)
2015. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
En sem vagyok szerencses ebben... Sot..
2015. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Elég szomorú életed lehet, ha az egyetlen boldogságot számodra egy párkapcsolat jelentené.
2015. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
ez csak provokatí kérdés, máskülönben írna is.
2015. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
1: 28 éves vagyok, és még soha egy randim sem volt. Minden lánytól csak visszautasításokat kaptam.
2015. febr. 15. 10:29
 7/25 SullaFelix89 ***** válasza:
53%

Hát ha nem talál meg a boldogságot akár egy lánnyal, akár önmagadban akár egy csoport tagjaként akkor tényleg nincs értelme az életnek.


Én azt mondom a hozzád hasonló helyzetben lévő srácoknak, hogy egy ideig hagyják a lányokat találják meg magukat és azt a időtöltést ami örömet okoz nekik, aztán ha hobbi szinten azt csinálod amit élvezel pozitív hatással lesz az egész életedre.


Sok oldal lenne ezt amúgy igazán kifejteni.

2015. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
4: Alapvetően nincs rossz életem, de üres és semmit sem érnek a sikereim, amiket elérek, ha nincs valaki akivel megoszthatnám. Így a sikerek sem érnek semmit sem, mert nem tesznek boldoggá. HA meg nem lehetek boldog, nem sok értelmét látom annak, hogy éljek.
2015. febr. 15. 10:30
 9/25 A kérdező kommentje:
7: Nem hagyhatom abba a próbálkozást, mert már egy vénség vagyok! 28 évesen 0 tapasztalattal a hátam mögött már okvetlenül kell valaki magam mellé. Nincs több időm!
2015. febr. 15. 10:32
 10/25 anonim válasza:
55%

Kérdező, hasonló korú vagyok, mint te, csak nő.

Akármilyen hihetetlen, nekem sem volt még kapcsolatom, az utóbbi időben fülig beleszerettem valakibe, akinek én nem jövök be (nagy csalódás :( ), megtetszett egy pasi, akivel megvolt a kölcsönös szimpátia, de sajna gyereke és élettársa van.

Ettől függetlenül nem ahhoz kötöm a boldogságom, hogy van-e párkapcsolatom, vagy sem. Nem is nagyon szoktam érteni ezeket a kérdéseket, mert annyi mindent lehet egyedül is csinálni. Egyedül is elmegyek színházba, moziba, elmegyek nyaralni, utazom ide-oda. Mindent, amit szeretnék. Gyűjtöm az élményeket. Mondták is nekem, hogy mennyire kinyíltam azóta. :)

Keresd meg te is a számodra élvezetes dolgokat, és ne rágódj azon, hogy mi lesz a párkapcsolattal. Érdekesebb és magabiztosabb ember leszel, ha lesznek élményeid, ha lesz miről beszélned. Magamon ezt érzem.

2015. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!