Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 as nokkel lazabb jellegu...

30 as nokkel lazabb jellegu kapcsolatot kereso hasonlo koru ferfinek hol erdemes probalkozni?

Figyelt kérdés
A tarskeresokon a prostik, es a lelkiserult buta nok dominalnak sajnos :(
2014. máj. 30. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az "erről már lekéstél, haver" nevű társkeresőn.


Szerinted egy nem "lelkisérült és buta" nő keres laza kapcsolatot 30 felett???? Az is lelkisérült, aki reménykedik, hogy majd a d.gásokból szerelem lesz és gyereketek lesz.


Én 27 vagyok, nem akarok kapcsolatot, viszont lazább "kapcsolatot" sem keresek, viszont lelkisérült vagyok és valamilyen szinten ostoba is.


Szóval akiket te keresel: független nők, akiknek kell a szex. Azok 23 éves egyetemistákkal kefélnek, mint pl. én is. Nem egy 30 éves férfival, akit nem is lehet annak nevezni, hiszen nem akar megállapodni. Egy huszonéves sráctól ezt még elnézi az ember...

2014. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hehe, utolsó jól beszélsz. :) . Mondjuk a 23 évesek kefélnek idősebbekel is, de nem ilyennel, mint a kérdező.
2014. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

de ő 30-as nőket akar...:)


amúgy köszi:)

2014. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!