Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert koszongetnek ram gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert koszongetnek ram gyakran a ferfiak?

Figyelt kérdés

Mondjuk indulok a baratnomhoz, aki par hazzal arrebb all, es ram var. Megyek fele, kozben pedig ot nezem, erre szembe jon velem egy pasi, majd ramkoszon.

Masik eset volt, hogy mentem ki az ajon, ott allt egy pasi, es ramkoszont, hogy hello.

Vagy olyanra is volt pelda, hogy valami rendezveny volt, az egyik ilyen asztalnal ult egy srac a haverjaival. Mindegyiket ismertem, de nem volt ertelme, hogy odakoszonjek, mivel az ott levoket mindent ismertem, es az egesz napom abbol allt volna, hogy koszongetek az embereknek.

Egy egyszeru piros pantos top volt rajtam, feher rovidnadraggal, az egy dolog, hogy mindegyik bamult, ahhoz kepest, hogy ki se voltam oltozve, de az egyik jo hangosan ram is koszont, hogy hello.


2015. febr. 15. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello!
2015. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kerdes mögötti szandek:

"Mondjatok azt hogy biztos jó nő vagyok"

2015. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hello,szia 27/f
2015. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az embereknek néha szokásuk üdvözölni az ismerőseiket, de néha az idősebbek is szoktak egyszerűen jó napot kívánni, ha olyan kedvük van. Ha nem tudod elfogadni, ez túl stresszes neked, menj el űrhajósnak, a Föld körül kevesebben fognak köszöngetni.
2015. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh, hát biztos egy csudi szép lány vagy. Akivel sokan szeretnének megismerkedni, ja, hogy neten nem ismerkedsz? Nagy kár. Jöhet a következő.
2015. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello! :)


Ezzel a tudtodra adják, hogy felfigyeltek rád.

Nem túl magas ehhez a léc, 10 korosztályilag számba vehető csajból jellemzően 1-3 8 pont körüli van, akit már jó csajnak tartunk.

2015. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csajként ha kinézel valahogy, akkor sajnos ezzel számolnod kell. jobb lesz, ha minél előbb hozzá szoksz. :(
2015. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!