Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnék a lányoktól, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnék a lányoktól, vagy csak egyszerűen magammal nem vagyok kibékülve?

Figyelt kérdés
Először is én egy 20 éves egyetemista srác vagyok. És hát igen lehet nevetni, nem volt még barátnőm, ami egyre jobban megvisel.(nem az hogy nem volt, hanem az hogy nincs még mindig) De nem tudom egyszerűen belátni miért? Miért félek megszólítani a lányokat? Pedig nem harapnák le a fejem, de egyszerűen ha meglátom azt a lányt, aki nekem tetszik leblokkol az agyam, és nem tudom, hogy miért. Pedig hülye se vagyok csúnya se vagyok, de mégse megy. Most ráadásul tetszik egy lány már egy jó ideje, és csak kerülgetem mint macska a forró kását, és nem mertem még eddig megszólítani se. Szerintetek mit kéne csinálnom. ( Negatív pozitív kritika is jöhet, csak bunkók kíméljenek, és nem nem vagyok terhes...)
2010. febr. 11. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vagyok,csak lány.Ha a barátaimmal vagyok akkor nagyon nyugodt,laza,kedves vagyok állítólag,de ha meglátok egy szimpatikus srácot beparázok és nem tudom mit tegyek.Elég necces a helyzet,mert van,hogy nem is merek ránézni a srácra:( Remélem kinövöm:)


Neked pedig azt tanácsolom,hogy beszélgess sokat!Először a családoddal,barátokkal,így talán könnyebb lesz lányokkal is beszélgetni majd,mert megérzed,hogy kivel miről lehet jól beszélgetni.

Remélem segítettem valamit!

15/L

2010. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

18:15 budapesti vagy?

megadnád a telefonszámodat?

mert én is ilyen vagyok, és együtt egyszerűbb lenne kitapasztalni, és nem is kéne furcsán érezni magunkat.

2010. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rám gondoltál?Én 18:51-kor írtam a választ.

Egyébként nem,nem pesti vagyok és nem,nem adom meg idegeneknek a telefonszámomat.Remélem kielégítő választ kaptál.

2010. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kezeddel jobban ki tudnál elégíteni
2010. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te csak azt hiszed!!!Jobb,ha elfelejtesz...Kizárt dolog...xD

Kajak azt hitted h megadom a tel.számom???hát te hülye vagy...xD


kérdező:,bocsi az offért,előző vagyok.

2010. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszélek én annyit mint a fene, ha rajtam van, de ilyenkor jön a blokk.
2010. febr. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!