Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag minden nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag minden nőnek kb.4-5 pasi udvarol egyszerre, hogy van az, hogy nálam soha még csak nem is kezdeményeznek? Selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Hagyjuk, az olyan hülyeségeket, hogy kezdeményeznek, csak nem elég jóképűek és hasonlók, mert tényleg nem próbálkozik senki, még hozzám se szólnak soha, nem is nagyon néznek rám. Pedig ápolt vagyok, sportolok, csinosan öltözködöm, de semmi...
2015. febr. 15. 20:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Hogy egy nagyon népszerűre is 4-5 jusson, vannak akiknek 0 jut. Így jön ki az átlag.

Amúgy vagy csúnya vagy a többség szerint, vagy még nem találkoztunk sehol, semmilyen formában. HA akarod segítek kideríteni pár személyesebb kérdés és hasonlók segítségével.Nem te leszel az első, akinél segítek...

2015. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez egy fhaszság kérdező. Ezt nem hiszem el, hogy ha csinos vagy, soha senki oda nem menne hozzád. Valószínű, sehová nem jársz el otthonról munka/sulin/bevásárláson kívül.
2015. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek? Nem hiszem, hogy ha jól nézel ki, akkor soha senki nem kezdeményezett még nálad. Vagy nem vetted észre, vagy tudatosan ignoráltad őket, vagy annyira zárkózottságot/ridegséget sugárzol, hogy az már taszító, de szerintem a rámenősebbek akkor is próbálkoznak.
2015. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nàlam se kezdeményeztek valami sokan soha,aztán lett egy barátom.

Aki azt mondta ,hogy ha nem ett volna a közös ismerősünk,aki által végül megismertük egymást, akkor soha nem mert volna leszólítani. (Mert latasbol ismertük egymàst)

És hogy az első talira is mikor mentem felé, azt gondolta ,hogy mit akar ő ettől a jó csajtól?!


Pedig nem tartom magam egy bomba nőnek,szerintem átlagos vagyok szóval most nem magamat fényeztem.


De lehet így vannak veled is a pasik :)

2015. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

speciel nekem nem udvarol senki. eltekintve a ténytől, hogy van barátom, ha új közegbe kerülök, ahol nem tudhatják ezt rólam (csoporttársak így a félév elején, stb), úgy vagyok, mint te. hozzám se szólnak, rám se néznek. ha elmegyek szórakozni, akkor persze, jönnek csőstül, de az szerintem nem számít ebbe a kategóriába. szóval ha vigasztal, akkor nem te vagy az egyetlen lány, akinek nem udvarolnak sokan egyszerre :D


és én is jól nézek ki, tehát nem mondhatjuk, hogy ezzel lenne a baj. szerintem igazából nincs is baj. mi simán csak ilyenek vagyunk, átlag helyzetben nem feltűnőek. aztán ha megismernek... ;)

2015. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Nem csak otthon ülök, sokat vagyok emberek között.
2015. febr. 15. 20:47
 17/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak szimplán unalmas emberke vagy, ez minden.
2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nehéz elképzelni a helyzetet, hogy egy átlagosan/jól kinéző, az emberek szemébe néző, mosolygó, társaságba járó lánynál senki sem próbálkozik. Nem lehet, hogy mégis hiányzik valami az előbbiek közül?
2015. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tényleg soha senki nem kezdeményezett? Olyan se, aki unszimpatikus volt?
2015. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Csak olyan, aki nyilvánvalóan nem komoly szándékkal közelített.
2015. febr. 15. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!