Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy 23 éves pasi, állítólag én is neki, de túl félénk. Hogyan érjem el, hogy megbátorodjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L vagyok és van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Először nem is figyeltem fel rá, csak a többiek mondták, hogy mindig engem bámul, mikor odanéztem, zavarba jött, s hirtelen elkapta a fejét. Nekem kicsit félénknek tűnik 23 éves létére, talán ez tetszett meg. De ő nem nagyon közeledik, egyszer volt, hogy összefutottunk és elkezdtünk beszélni, de gondoltam nem akarom zavarni, mondtam is neki, s akkor éreztem egy kicsit úgy, hogy mégiscsak van esélyem, mert azt mondta, hogy szólna, ha zavarnék, gondoltam, hogy csak udvariasságból mondta, de nem, többször is megkért, hogy maradjak, de nem az a tipikus nyomulós pasi, pedig elég jól néz ki.

Volt már egy pár komoly kapcsolata, s az utolsó oda is költözött hozzá, de ennek ellenére is kissé félénk.

Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy megbátorodjon? Vagy nekem kellene nyomulnom? Ha igen, akkor hogyan csináljam, hogy ne nézzen egy kis ribancnak?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. okt. 1. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát. Megkedvel és nem fog r*bancnak nézni.


Néha emlegesd, hogy milyen csendes. Pl köszönj így: Szia csendes gyerek. Ja és fontos az őszinte mosoly, ami abból fakad, hogy őszintén érdekel a srác. (Hogy utána mi lesz, az majd kiderül.)

2010. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!