Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag minden nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag minden nőnek kb.4-5 pasi udvarol egyszerre, hogy van az, hogy nálam soha még csak nem is kezdeményeznek? Selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Hagyjuk, az olyan hülyeségeket, hogy kezdeményeznek, csak nem elég jóképűek és hasonlók, mert tényleg nem próbálkozik senki, még hozzám se szólnak soha, nem is nagyon néznek rám. Pedig ápolt vagyok, sportolok, csinosan öltözködöm, de semmi...
2015. febr. 15. 20:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy nőcsábász, se jó pasi, de szoktam próbálkozni, még átlagosabb lányoknál is, időnként szebbeknél is, szóval egyszerűen nem hiszem, hogy kb. 13-14 éves korod óta (tehát nagyjából 10 éve) soha senki nem kezdeményezett nálad. Amúgy meg sokszor tényleg az derül ki, hogy a "senki sem kezdeményez nálam" dolog mögött az van, hogy az átlagos faszi = senki.
2015. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye. Ha valaki kezdeményezne, az legalább gondolom hozzám szólna, amit észrevennék azért, legyen az bármilyen ronda vagy helyes vagy akármilyen.
2015. febr. 15. 21:08
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, sokakkal még csak dugni se akarnak...
2015. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!