Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakoznak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakoznak a pasik a nők érzelmeivel?

Figyelt kérdés

Miért kell a nőket hülyére venni és átverni?

Ha egy pasi nem akar semmit valakitől akkor miért piszkálja/szivatja miközben igazából nem is érdekli a csaj??



2015. febr. 15. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan naiv egy lány? Miért kell mindenkit 1 kalap alá venni? Miért nem értelmesekkel foglalkozol?
2015. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem a nők többször szívatjak az ellenkező nemet
2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mert fordítva nem szokott lenni...
2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon 2 oldalú meccs.

A nők is ugyanezt csinálják...

2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem kellene általánosítanod. 2. Ott vannak körülöttetek a normális faszik is, de rendszerint figyelemre sem méltatjátok őket, vagy jöttök a "nem érzek irántad semmit, legyünk barátok" szöveggel (tisztelet a kivételnek).
2015. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De miért van ez hogy az emberek így hülyére veszik egymàst ??
2015. febr. 15. 21:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért szórakoznak a nők a pasik érzelmeivel?
2015. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
L' Orál. Mert megérdemled.
2015. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint egy provokatív kérdés....

Kedves kérdező!Kérlek ne általánosits.Az hogy téged hülyére vettek az nem a férfi társadalom hibája.Persze a másikat könnyebb hibáztatni.Amilyen a kereslet olyan a kínálat is.Legközelebb ne a legbunkóbbat vedd észre.

21/F

2015. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6: Nem tudom, túl sok hülye szaladgál szabadon. Vagy unatkoznak, és azt hiszik, hogy mások érzéseivel játszadozni nagy poén. Sajnos sok nőszemély is eljátssza ezt. Én fasziként sose csináltam ilyesmit, ha valakinél kezdeményeztem, akkor azért tettem, mert szerettem volna tőle többet, mégse kaptam vissza semmi jót az élettől. Nem baj, egyszer majd csak alakul. :)
2015. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!